איך מתבצע עיבוי שפתיים?

עיבוי שפתיים יכול להתבצע על ידי הזרקה של חומצה היאלורונית
חומצה היאלורונית – קלה ובטוחה לשימוש. חומצה היאלורונית קיימת באופן טבעי בעור האדם. החומצה ההיאלורונית המשמשת להזרקה מיוצרת באופן סינטטי.
עקב קיום חומר זה באופן טבעי בגופנו, בהזרקת החומצה לא מפתחת תהליך דחייה / נדידה והחומר מתכלה בעצמו במשך הזמן. כמו כן קיים חומר סותר המאפשר תיקונים בעת הצורך.
בחני את עצמך: האם עיבוי שפתיים מתאימה לך?

  • האם השפתיים שלך צרות או חסרות נפח?
  • האם השפתיים שלך אינן פרופורציונליות?
  • האם את זקוקה לתיחום קו השפתיים?
  • האם את מעוניינת בחומר מילוי קבוע?
  • האם השפתיים שלך איבדו מנפחן?


בואי לפגישת ייעוץ אישית ללא עלות. הצוות ואנו נתאים לך את הטיפול הטוב ביותר, המשתלב באופן טבעי ואסתטי לפנים שלך, כדי שתקבלי את המראה המושלם והחושני שתמיד רצית.
היתרונות של טיפולי עיבוי על ידי הזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים:
משום שחומצה היאלורונית היא חומר אורגני המצוי בטבעיות בגוף, היא עדיפה על פניהם של חומרים אחרים (כגון סיליקון ובוטוקס) לטיפול בבעיות בשפתיים.
העובדה כי חומצה היאלורונית היא חומר טבעי הופכת את השימוש בה לבטוח במיוחד. בניגוד לחומרים אחרים – יש לה מינימום תופעות לוואי (אם בכלל).
בהשוואה לחומרים אחרים, הזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים תעניק להם מראה טבעי יותר.
תוצאות הטיפול באמצעות חומצה היאלורונית – ניכרות ומחזיקות למשך תקופות זמן ממושכות. כך למשל, בעוד תוצאות הבוטוקס (שהוא אינו חומר טבעי) תחזקנה בממוצע בין 3-4 חודשים, תוצאות הטיפול באמצעות החומצה ההיאלורונית תישמרנה במשך חצי שנה (לפחות).
בתום הטיפול – ניתן לחזור אל שגרת היום באופן מיידי.
חומצה היאלורונית- חומצה היאלורונית היא חומצה הקיימת בגוף האדם ומסייעת רבות לשמירת אסתטיקת הפנים והגוף, באמצעות מחקר ופיתוח הצליחו חברות רבות לייצר חומצה היאלרונית בצורה מסחרים . החומצה ההיאלרונית משתלבת ברקמות הפנים כחומר טבעי לכל דבר. הזרקת חומצה היאלורונית לצורך עיבוי שפתיים מתבצעת אל החלק הפנימי של עור השפתיים, באמצעות מחט עדינה, לאחר אלחוש מקומי של האזור המוזרק. מדובר בטיפול המהיר והפשוט ביותר לצורך עיבוי שפתיים והגדלתם.

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן