הסרת יבלות בידיים

איך מעלימים יבלות ויראליות?
הן מציקות, כואבות, לא אסתטיות ובהרבה מקרים עוברות ממקום למקום בגוף, כך שקשה להיפטר מהן. איך מזהים יבלות ויראליות, איך הכי טוב ויעיל לטפל בהן, מה קורה אם לא מטפלים ומאיזה טיפול טבעי כדאי להימנע?
הסיבה העיקרית להופעתן של יבלות בידיים היא נגיף הפפילומה האנושי. יבלות הן נגע עור הנגרם על ידי זיהום נגיפי והפפילומה היא הסיבה הנפוצה ביותר להופעתן. היבלות המופיעות על אצבעות הידיים נוצרות לרוב בשל מגע עם אנשים הנושאים את נגיף הפפילומה או עם חפצים נגועים. מספרן וגודלן של יבלות בידיים עלול לגדול בהדרגה. יבלות על הידיים מהוות מטרד של ממש והדרך היעילה ביותר להסרתן היא באמצעות טכנולוגית הלייזר. קרני הלייזר צורבות את היבלת ועוצרות בכך את זרימת הדם אל היבלת. הטיפול בלייזר נחשב ליעיל והמהיר ביותר להסרת יבלות. טכנולוגית הלייזר מבוקרת והיא מסירה את היבלות מהשורש בהצלחה. הטיפול בלייזר אינו מצריך הרדמה או תפרים והוא מאושר על ידי משרד הבריאות וה-FDA.
הסרת יבלות בלייזר. טיפול זה נחשב ברוב המקרים כטיפול מועדף לסוגי יבלות מסויימות. ישנם כיום שני סוגי לייזרים המותאמים לטיפול ביבלות הפפילומה (PDL לייזר וכן CO2 לייזר). חשוב מאוד לציין כי יש להשתמש בלייזר המתאים בהתאם למיקום ולסוג היבלת וכן בהכנה מתאימה של ההורה והילד לטיפול.
סימנים אופייניים ליבלות בידיים
היעדר כאבים.
לאחר הסרה, העור חוזר להיות כפי שהיה ללא סימן.
ביבלות חדשות העור מאופיין במשטח חלק ומבריק. ביבלות ישנות – העור מכוסה בשכבות מחוספסות.
באם נסתכל בזכוכית מגדלת על היבלת, נראה נקודות שחורות (אלה נימים מפוצלים).
חייבים לטפל ביבלות?
כל החלטה צריכה להתבצע פרטנית למטופל ולסוג הנגע והיקפיו. לעיתים רופא העור יחליט להמשיך לעקוב בלבד, לעיתים יחליט על טיפול סולידי שיכלול בעיקר טיפול בתכשירים מקומיים מסוימים, ולעיתים תתקבל החלטה על טיפול אגרסיבי יותר. במקרים של יבלות בעלות מאפיינים ומיקום שמכוונים לנגע שפיר שאינו מסוכן, עם סיכוי גבוה לכך להחלמה עצמית תוך מס’ חודשים החלטה של המשך מעקב בהחלט יכולה להתקבל והינה סבירה ביותר.
אם אתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות הסרת יבלות בלייזר ממגוון רחב של אזורים למשל הסרת יבלות ברגליים, הסרות יבלות בידיים, הסרת יבלות בפנים, הסרת יבלות וראליות אנו מזינים אתכם להשאיר פרטים באתר ונציג מטעמנו יעניק לכם את כל המידע הדרוש. כמו כן, תוכלו לקבוע תור דרך המערכת שלנו ולהבטיח בכך שאתם מטופלים במקומות מקצועיים ומנוסים מבחינה רפואית.

הסרת יבלות

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן