הסרת קונדילומה לגברים

משך ההליך 5-40 דקות

תקופת החלמה 1-3 ימים

מספר טיפולים מומלץ 1-2

 

יבלות באברי המין הן יבלות אורוגניטליות הנגרמות על ידי נגיף הפפילומה האנושי מסוג 6 ו 11. הן יכולות להיות מועברות הן במהלך קיום יחסי מין והן בדרך ביתית, במהלך מניפולציות רפואיות, במהלך הלידה. הנגיף עובר את תקופת הדגירה בגוף לאורך זמן, התקופה יכולה להיות בין חודשיים ומעלה.

לקונדילומות אצל גברים יש מראה של צמתים מחוברים או מלחמתיים בודדים שנראים כמו כרובית. הם יכולים להיות בצבעים שונים, בין ורוד חיוור לאדום עז. הלוקליזציה הנפוצה ביותר אצל גברים היא:

  • פין
  • חריץ העטרה
  • עלה פנימי של העורלה
  • אזור פריאנאל (מושפע מיחסי פי הטבעת)

יתכן גם הופעה של יבלות באברי המין על רירית הפה במגע בעל פה.

קונדומים אינם יכולים להגן ב 100% מפני הידבקות ב- VPI, תצורות יכולות להופיע במקומות לא מוגנים במהלך קיום יחסי מין – הערווה, שק האשכים.

אל תדחה את הפנייה לרופא לאבחון וטיפול במיוחד כשמדובר ביבלות באברי המין אצל גברים. המחלה יכולה להיות מסובכת על ידי דלקת, הופעת כיבים במהלך טראומה והיווצרות פימוזיס של העורלה.

האבחנה הנכונה היא חלק מואד חשוב מהצלחת הטיפול. אצלנו בקליניקה ניתן לקבוע תור לייעוץ ללא עלות עם הרופאה או מטפל בכיר באנרגיות אור עם ניסיון של נשים רבות בתחום הסרת נגעים בעור בלייזר.

כדי להיפטר מהיבלות באזור איברי המין קונדילומות אצל גברים משתמשים במספר שיטות – הקפאה בחנקן נוזלי, צמצום כימי, כריתה כירורגית, קרישה אלקטרונית והסרת קונדילומות בלייזר. השיטה האחרונה היא הכי עדינה ובטוחה. העור באזור איברי המין עדין ורגיש, ולכן חנקן וכימיקלים עלולים לפגוע קשות בעור שמסביב. 

במהלך הקפאת תצורות על איברי המין הגבריים לאחר ההליך, נוצרת שלפוחית, אשר תיעלם תוך 5-6 ימים, אשר אם יבלות ממוקמות במקומות רגישים ובאזור של פגיעה מתמדת, היא יכולה להסתבך על ידי הוספת זיהום משני. לא השיטה הכימית, או הקפאה בחנקן אינם מתאימים להסרת יבלות באברי המין בריריות.

הסרת קונדילומות בלייזר היא הדרך הבטוחה והאטראומטית ביותר, קונדילומות מוסרות מבלי להשפיע על הרקמות שמסביב בתנאים סטריליים (שיטה זו ללא דם לחלוטין).

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן