טיפול בצלוליט – מדריך מלא

הצרת היקפים לגברים ונשים
הטיפול במכשיר וולה שייפ הכי מתקדם בעולם מתאים לנשים וגברים בעלי מבנה גוף ממוצע עד מלא המעוניינים להשיג שיפור עיצובי ממוקד באחד או יותר מאזורי הגוף. הטיפול בשיטה זו מתמקד באזורי הבטן, ירכיים ומותניים. עם זאת, על מנת להשיג תוצאות טובות יותר מותאמת עבורכם חבילת הצלחה להצרת היקפים בקליניקה ד"ר ביוטי הכוללת מפגש היכרות עם רופא, תוכנית טיפולים במכשיר וולה שייפ.
בשנים האחרונות ניתן לחזות בעלייה משמעותית בביקוש לטיפולים אסתטיים בלתי פולשניים בתחום הכירורגיה הפלסטית בקרב נשים וגברים כאחד. שני שליש מהישראלים מסתבר, אינם מרוצים ממראה גופם, והיו מעוניינים להשיל ממשקלם הגופני ולחזור להיקפי גוף משנים עברו. כמחצית מהגברים וכשליש מהנשים לא מסתפקים יותר בדיאטה, ומוכנים לשלם עבור טיפולים שונים להצרת ההיקפים.
וולה שייפ הוא מכשיר שמבוסס על שילוב בין גלי רדיו, קרניים אינפרא אדומות ועיסוי מכני – העיסוי המכני דוחס את רקמות השומן, ואילו האנרגיה של גלי הרדיו וקרני האור גורמת לפגיעה מבוקרת שמובילה להגברת ייצור הקולגן, שאחראי להיווצרות רקמות עור חדשות. התוצאה: הפחתת השומן גם בשכבות עמוקות בעור, הצרת היקפים והעלמת צלוליט. המסת שומן בגלי רדיו עם וולה שייפ כוללת בדרך כלל 3 עד 5 מפגשים, שכל אחד מהם נמשך 30-40 דקות, ורווח נוסף של הטיפול הוא שיפור מרקם העור.
איך עובד מכשיר ה- velashape?
המכשיר משלב 4 טכניקת של טיפול, שילוב שלהן יחד בטיפול עושה חימום ועיסוי חיצוני ולא פולשני ולא כואב של האזור מטופל וממיס את השומן באותו אזור.
בסדרת טיפולים ניתן להוריד בין 5-8 ס"מ בהיקפים ולשפר צורה משמעותית את מראה הצלוליט.
מחקרים שבוצעו על מכשיר וולה שייפ קבעו כי תוצאות הטיפול מרשימות, מטופלים ובעיקר מטופלות בוולה שייפ הצליחו להוריד כ- 4 ס”מ בהיקפים כבר לאחר הטיפול הראשון. סדרת טיפולים יכולה להפחית עד 10 ס”מ בהיקפים. כמות השומן אותה ממיסים תהיה סביב הליטר וחצי.
הצרת היקפים בצפון
מי שמעוניין לעבור טיפול הצרת היקפים באזור הצפון יכול לעשות זאת בקליניקה לרפואה אסתטית ד"ר ביוטי המציעה את הטיפול.
בקליניקה לרפואה אסתטית ד"ר ביוטי אנו בונים תוכנית הטיפולים בהתאמה אישית לכל קהל לקוחותינו.
עוברים מדיבורים לתוצאות מהירות שנשמרות לזמן רב.
תאי השומן וצלוליט נעלמים!!
מכשיריי מיצוק והצרת הקפים בשילוב מותאם וולה שייפ שעובד על 4 טכנולוגיות בו זמני.
מיצוק העור – מיצוק טונוס העור והשריר העודף.
טיפול בצלוליט – השומן התת עורי נמס ומתפרק בצורה טבעית במערכת הלימפטית הטבעית של הגוף.
ליווי אישי ותוצאות מוכחות

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן