טיפול בצלוליט – LPG

טכנולוגיית lpg פותחה בצרפת לפני כ-30 שנה לטיפול בצלקות של נפגעי כוויות .
לאורך השנים, הטכנולוגיה עברה שינויים ושדרוגים והיום היא נמצאת בשימוש רחב בעולם של כירורגיה פלסטית ורפואה אסתטית .
למי הטיפול מיועד?
הטיפול מתאים לנשים אשר מעוניינות לטשטש את מראה הצלוליט שלהן ונמצאו מתאימות לטיפול בשיחת הייעוץ. בקליניקה ד"ר ביוטי מספר הטיפולים וטיפולי ההמשך ייקבעו לאחר בניית תכנית אישית המותאמת למטופלת, בהתאם למבנה הגוף שלה ולגורמים נוספים.
כיצד פועל ה- LPG?
אל פי ג׳י היא טכניקת תנועה תת עורית המשלבת בתוכה שאיבה לשיפור תנאי עור. בטכניקה ייחודית זו נעים שני גלילים ממונעים בתוך תא סגור הרמטית. מצמידים לאזור המטופל את המכשיר, שני הגלילים מושכים בסיבוב את העור ויוצרים מעין “גל” עור מוקשה שמשתנה בהתאם לאזור המטופל ולרגישות העור. בתחילת הטיפול, הגליל הראשון מסובב את העור בזמן שהגליל השני מסובב אותו לצד השני ויוצר מעין גל שממשיך בתנועה על האזור הבעייתי היכן שהצטבר השומן והיכן שנוצר הצלוליט.
משך הטיפול הוא כ- 30 דקות, פעם עד פעמיים בשבוע. מלבישים את המטופל בבגד מיוחד ומתחילים בטיפול שנחשב נעים ומרגיע. ה – LPG קיים כבר למעלה מ- 20 שנים ורבבות נשים מפיקות ממנו תועלת רבה. מכשיר ה- lpg מותאם אישית לרגישות העור של כל מטופל ולכן הטיפול אינו כואב כלל.
יתרון נוסף של מכשיר ה-LPG להצרת היקפים וכמובן טיפולי צלוליט , הוא השינויים מתרחשים באזורים בהם הם נדרשים ביותר, תוך שמירה על אזורים כמו הפנים והחזה, בהם ירידה בנפח אינה רצויה, ובנוסף, ההשפעה המרגיעה והמרפא של טיפולי צלוליט אשר בהחלט עוזרים בהפגת מתח נפשי.
L.P.G זהו מותג. 

 ובארץ הצטבר ניסיון רב עם המכשיר, ציפי שביט עברה ועדיין עוברת טיפולים בשיטה זו, והיא רק אחת הדוגמאות להצלחת השיטה. המכשיר היחיד שכל התוצאות הוכחו במחקרים רפואיים. היחיד שבונה מחדש את רקמת החיבור, ממריץ את מחזור הדם והלימפה ומסייע לסילוק רעלנים, וע"י זה עוזר בסילוק הצלוליט. וצמצום נפח תאי השומן . טיפול L.P.G לצלוליט הוא הטיפול הנפוץ ביותר בעולם בתחום זה.
כל אחת מאיתנו שכבר ניסתה בעבר להפטר מהצלוליטיס ולהשיל מספר קילוגרמים, כבר יודעת – זה קשה, ארוך ומייגע! בייחוד כשלא מגיעים לתוצאות המיוחלות (למרות התפריט והאימונים הקשים). מה שחלקנו לא יודעות, הוא שלפעמים, שילוב פעילות גופנית עם תפריט נכון זה לא מספיק, מאחר וקיימים בגוף מצבורי שומן שהצטברו עם השנים (כן.. זה הצלוליט), ולפרק אותם… זה כבר סיפור אחר. זה הזמן להכיר את הדרך לנצח אותם – טיפול בצלוליט והצרת היקפים בטכנולוגיית LPG.

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן