מיצוק צוואר

הצוואר הוא כרטיס הביקור של כל אדם, יחד עם הפנים, השיניים והשיער. לרוע המזל, לעתים קרובות הצוואר מוזנח, כי כולם אוהבים לעשות טיפולי פנים ולטפל אך ורק בפנים. וזה שגוי מיסודו.

 

מרפאת היופי ד"ר ביוטי מזמינה כל לקוח לשפר את המראה החיצוני שלו, להיות בטוח יותר בעצמו ולמצוא הרמוניה. אנו מציעים שיטות מודרניות לקוסמטיקה של חומרה, שתחזיר לצוואר ואזור הדקולטות נעורים, מוצקות וזוהר.

עם הגיל חלה הידלדלות במרכיבים שונים של העור, ביניהם הקולגן והאלסטין. הקולגן הוא חלבון בעל יכולת מתיחה התורם למראה המוצק והמורם של העור ומהווה כ 75% ממשקלו. האלסטין הוא חלבון המייצר סיבים גמישים, המקנים לקולגן את גמישותו. ירידה ברמות הקולגן והאלסטין גורמת לאובדן מיצוק העור, ל”נפילה” של העור ולמראה מדולדל, חסר ברק ובעל קמטים. בקליניקה ד"ר ביוטי ניתן ליהנות ממגוון פתרונות לשחזור נפחים, פיסול תווי הפנים, שיפור מרקם העור והרמת עור הפנים, בין אם בהזרקת חומרי מילוי, טיפולים במכשור הכי מתקדם בעולם למיצוק צוואר, ניתן ולהשלים את הטיפולים בטיפולי פילינג, הזרקות. קליניקה ד"ר ביוטי מציעה טיפולים מתקדמים למתיחת הצוואר ללא ניתוח, שיפור מרקם העור באזור המחשוף (דקולטה).

יתרונות טיפול למיצוק צוואר בקליניקה ד"ר ביוטי

– מינימום פולשנות – אינו מותיר צלקות

– חזרה מהירה לשגרה – החלמה וחזרה לשגרה בתוך ימים ספורים

– מענה אידיאלי לעור רפוי באזור הצוואר- באמצעות המסת שומן, מיצוק וכיווץ העור.

– תוצאות נראות לעין בתוך מספר ימים מתום הטיפול הראשון המשתפרות עם הזמן.

– טיפול מתאים לאזור הצוואר, קו הלסת והסנטר

– שיטה בטוחה המאושרת על ידי משרד הבריאות הישראלי והאיחוד האירופי.

אפקט ההרמה והמתיחה של עור הצוואר הנו אפקטיבי ממש כמו ניתוח – וזאת ללא צורך בהליך רפואי פולשני, אלא בטיפול קצר, הנמשך כחצי שעה בלבד, אינו מותיר סימנים או צלקות ולא כרוך בזמן החלמה.

 

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן