כיצד להפטר מנשירת שיער?

טיפול פלזמה לשיער עם אקדח ה-255U:
כיום, טיפול פלזמה לשיער הוא אחת הדרכים היעילות ביותר לטיפול בנשירת השיער.
הפלזמה הינה הנוזל העיקר המרכיב את דמנו ותפקידה העיקרי הוא להעביר חמצן לכל תאי הגוף. היא מכילה חלבונים שונים וחומרים חיוניים נוספים והיא זו המאפשרת לתאי הדם האדומים, תאי הדם הלבנים וטסיות הדם לנוע בכלי הדם. בנוסף לכך, היא מכילה גורמי גדילה המסייעים בתיקון רקמות פגומות ומעודדים צמיחת שיער- אפילו מהזקיקים הרדומים, וכן חומצה היאלרונית טבעית, ויטמינים ומינרלים התורמים להצערת העור ומסייעים למניעת רבות ממחלותיו.
שיטת הזרקת הפלזמה הינה שיטה העוקפת את שיטות הטיפול האלטרנטיביות, והיא יעילה אף במקרים בהם השתלת שיער אינה אפשרית, או אינה מספקת את התוצאה הרצויה למטופל. כאשר מוזרקים תאי הפלזמה אל העור, גורמי הגדילה המצויים בה מעודדים פעילות צמיחה ברקמות השונות ובכך, למעשה, עוצרים את תהליך ההתקרחות.
עם זאת, החסרון הבולט ביותר של השיטה הוא הכאב העז- בביצוע ידני, רבים ממטופלי השיטה נטו להשתמש במשחות אלחוש מקומיות, ולעיתים אף נדרשו באלחוש תת עורי (זריקת לידוקאין, למשל). בשל כך, הוחלט בקליניקת ד"ר ביוטי לעבור לשיטת טיפול באמצעות אקדח ה-U225.
האקדח מאפשר פיזור אחיד של נק' ההזרקה בעשרות ומאות נקודות. בנוסף, האקדח מאפשר מדידה מדויקת של כמות הפלזמה המוחדרת, דבר המאפשר קבלת תוצאה מיטבית למטופל. בשיטה זו, מתבצע שימוש במחטים עדינות במיוחד המוחדרות בתדירות גבוהה, מה שהופך את התהליך למדויק, יעיל ונטול כאב!
לקבלת מידע נוסף וייעוץ ללא עלות, פנו למומחים בקליניקת ד"ר ביוטי

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן