עיסוי אבנים

עיסוי באבנים חמות מבוסס על מנהג עתיק יומין שהגיע אלינו מתרבות השבטים האינדיאנים באמריקה. נשות הציידים נהגו לחכות לשבים מן הצייד ולהרפות את גופם העייף על ידי עיסוי במים חמים ובאבנים.

לעיסוי אבנים חמות משתמשים באבני בזלת לא מעובדות, אשר שהו למשך תקופות ארוכות במי נחלים וכך קיבלו את צורתן המוחלקת והנעימה למגע. אבני הבזלת מחוממות במים, אוגרות בתוכן את חום המים ומקרינות אותו אל פנים הגוף, ועל-ידי כך מאפשרות עיסוי עמוק, ממוקד ומרגיע. במהלך העיסוי מניח המטפל את האבנים בנקודות שונות לאורך גוף המטופל, נקודות הנתפסות כמרכזי האנרגיה של הגוף או באיזורים הדורשים חימום ממוקד, ואף משתמש בהן לעיסוי עמוק של השרירים והרקמות.

הטיפול משמש כנגד מגוון של בעיות בריאות, לרבות דלקת פרקים, כאבי גב, נדודי שינה, דיכאון ולחץ או חרדה, ולקראת סוף כל טיפול מונחות אבנים צוננות על כפות הרגליים על נקודות הדופק, להשבת אנרגיית נעורים זה הרגע בו את מודה לעולם על כל הטוב שנפל בחלקך.

מקור הטיפול מהשבטים האינדיאנים, שהשתמשו באבנים חמות וקרות לריפוי, להקלה על כאבים, שחרור שרירים תפוסים וכפי הנראה לטקסים פגניים. לאבני הבזלת תכונה לאגור חום במהירות ולאורך זמן בגלל מכלול המתכות שלה.

טיפול באבנים חמות הינו שילוב הרמוני של עיסוי בשמן חם בין מגע יד המטפל לאבנים החמות המתבצע לאורך כל הגוף. חום האבנים מועבר אל גוף המטופל בדרך מאוזנת, בחימום וחיזוק כוח הריפוי הטבעי של הגוף, המטופל חווה הרפיה עמוקה על ידי שחרור הרעלים מן הגוף המאפשרת לאנרגיית הריפוי הטבעית לחדור אל גופו.

עיסוי באבנים חמות מיועד לכל מי שרוצה להירגע מחיי היומיום.

אורך הטיפול נע בין שעה לשעתיים.

איך להתכונן לטיפול?

מומלץ להימנע מארוחה כבדה שעתיים לפני העיסוי.

מומלץ להתקלח לפני העיסוי.

בתום הטיפול יש לשמור על חום גוף.

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן