עור הפנים ללא צלקות אקנה לתמיד

 פוסט אקנה מציין את עומק נגעי העור וחוסר היכולת של האפידרמיס להתחדש כראוי. צלקות יכולות להופיע על הפנים וגם על הגוף.קיימים 3 סוגים של פוסט אקנה:

  • צלקות אטרופיות – מתבטאות במחסור ברקמת העור.היפרטרופי – אזורים בולטים ומלאיםדיסקרומיה – מתבטאות בפיגמנטציה הסוג הנפוץ ביותר של פוסט אקנה הוא צלקות אטרופיות. ישנם שלושה סוגים:
  • צלקות עגולות (Rollings scars) – בדרך כלל הכי ידידותיות לטיפול,
  • צלקות מרובעות (Box scars) – צלקות יותר עמוקות  מהעגולות, אך ניתן להסיר אותם גם בקלות
  • והסוג השלישי החמור ביותר הוא צלקות סדוקות (צלקות Icepick) – צלקת עמוקה מאוד בדרמיס ובדרך כלל ניראת כמו אות לטינית v.

עוצמת הצלקות תלויה בחומרת האקנה. במאבק באקנה, חשוב מאוד לחסל לא רק את ההשלכות, אלא גם למנוע הופעת דלקות חדשות. כמו כן, חשוב למצוא את הטיפוח הנכון. חשוב מאוד לשמור על תזונה נכונה. לצורך התחדשות העור ושיקומו יש צורך לספק ויטמינים ומינרלים, חלבונים כאלמנטים לבניית סיבי קולגן, אלסטין ולסינתזה של חומצה היאלורונית.חשוב מאוד להסיר מהתזונה מזונות המכילים צבעים, חומרים משמרים.  ניתן להשתמש באלכוהול וחומצה בורית בכדי לחטא דלקת.ישנו צורך ביעוץ אישי אצל קוסמטיקאית בכדי להתאים את הטיפול הנכון. אסור להשתמש בפילינג כאשר יש אקנה פעיל חוץ מפילינג עדין המבוסס על חומצות. טיפול בפוסט אקנה:  לאחר פצעי אקנה ניתן להשתמש בפילינג המבוסס על חומרים הבאים רטינול, גליקולי, רסורצינול, שאינם יעילים כל כך אלא רק עוזרים להחליק מעט את העור.הטיפול היעיל ביותר הוא טיפול לייזר לחידוש העור. במרפאת ד"ר ביוטי אנו מבצעים את הטיפול באמצעות לייזר  CO2. כל מטופל מקבל יעוץ מקצועי על ידי צוות מומחים שיקבע עבור כל מטופל את עוצמת הלייזר ומספר טיפולים הנדרש להשגת תוצאות גבוהות. לאחר הטיפול חשוב מאוד להשתמש בקרם לחות מיוחד לחידוש רקמות

.אנו רואים תוצאות טובות אצל מטופלים שלנו והחלמה מלאה מפוסט אקנה.

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן