טשטוש צלקות פוסט אקנה

טיפול טשטוש צלקות בלייזר

היום בעולם המודרני אקנה היא בעיה מאוד נפוצה. ראשית, אקנה היא בעיה אסתטית מאוד חמורה מכיוון שהיא משפיעה לא רק על מראה החיצוני אלא גם על מצב הנפשי שלנו. המראה של העור שלנו בהחלט יכול להשפיע על הביטחון עצמי שלנו וכתוצאה מכך על החיי החברה שלנו.

מבוגרים וילדים מתמודדים באופן יום יומי עם בעיית האקנה באמצעות תכשירים וטיפולים קוסמטיים שונים. אך כמו שזה ידוע, פצעים הם לא בעיה היחידה שיש להתמודד איתה. לעיתים קרובות נשארות צלקות חמורות אשר לא נעלמות בדרך כלל. הצלקות נוטות להישאר איתנו לאורך כל החיינו ואף משחות וטיפולים קוסמטיים שונים לא יעילים נגדם.

החורים אשר נוצרים לאחר אקנה נוטים מאוד לפגוע במרקם של העור, לעומת פצעים לא ניתן לחסות אותם עם איפור או כל דבר אחר. אז מה עושים במקרה הזה? לשמחתנו, בעידן של טכנולוגיות מתקדמות אכן יש פתרון לבעיה הזו.

 כיום קיימים טיפולים רבים בהעלמת צלקות. אך הטיפולים אלו דורשים זמן רב וסבלנות ולא מבטיחים תוצאות גבוהות לעומת טיפול לייזר אשר מאפשר להגיע לתוצאות מדהימות כבר לאחר טיפול הראשון.

היתרון של הלייזר הינו יעילות גבוהה בעקבות העוצמה שלו וטווח פגיעה. כלומר הלייזר מאפשר לנו להגדיר את העוצמה וטווח תנועה בלי לפגוע ברקמות סמוכות לו וכך לבצע טיפול אך ורק בצלקת עצמה.

 מומלץ לבצע את הטיפול בחורף ולא בקיץ מכיוון שבקיץ בגלל העוצמת השמש החזקה יש סיכוי גבוה לפיגמנטציה. תהליך החלמה הינו קצר מאוד. בקליניקה דר. ביוטי אנו מבצעים טשטוש צלקות בלייזר באמצעות מכשיר לייזר המתקדם ביותר אשר קיים בשוק – לייזר co2. מומלץ לעבור אבחון על ידי מומחה לצורך קביעת מספר טיפולים להשגת תוצאות מקסימליות. אצלינו בקליניקה דר. ביוטי ניתן להגיע לפגישת יעוץ ללא עלות. נשמח לראותכם.

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן