הזרקות יופי לפני ואחרי

עיבוי שפתיים

10 כללים שצריך לדעת בכדי יזהו אותך ברחוב לאחר הזרקת יופי!

עם פרוץ המגיפה, הביקוש לזריקות יופי רק הולך וגדל.

אבל מה צריך לעשות כדי לא להפוך לבלתי ניתן לזיהוי במובן הרע?

ראשית, ודאו שלמומחה שבחרתם ישנו רישיון. מכיוון שאפילו ההליך הפשוט ביותר הינו הליך רפואי ורק רופא יכול לבצע אותו. כדאי גם לוודא שלרופא יש ביטוח להזרקה ושיש לו מספיק ידע לביצוע ההליכים.

שנית, בדקו את החומרים שיינתנו לכם. חשוב מאוד לברר באילו חומרים משתמשים במרפאה והאם הם מוסמכים בישראל. שימו לב לסטנדרטים של חומרי חיטוי שנצפו במרפאה (שימוש בכפפות וחיטוי משטחים באלכוהול).

שלישית, ספק פרטים על הבריאות שלך.

כמו בכל ביקור אצל הרופא, אין להזניח את ההיסטוריה הרפואית ואת מצב הבריאות הנוכחי. ישנן התוויות נגד להליכי הזרקה (מחלות אוטואימוניות, נטילת תרופות מדללות דם, כימותרפיה וכו').

רביעית, ספרו לרופא שלכם בבירור לאילו שינויים במראה אתם מצפים.

שוחחו בבהירות רבה עם הרופא שלכם על כל שינוי במראה שלכם. הקשיבו היטב לכל מה שהרופא מספר לכם ומה הם התוצאות הצפויות. בקשו מהרופא לספר לכם על ההליך עצמו ועל סיבוכים אפשריים, על עיתוי התוצאות וכמה זמן תימשך השפעה זו.

חמישית, אין לפנות למומחה שמוכן להגדיל את השפתיים או עצמות הלחיים למידות לא מציאותיות או להצעיר את הפנים ללא קשר לגיל. לכל דבר צריכים להיות גבולות ומגבלות משלו.

שישית, מצא רופא שיוכל למצוא את הפתרון המתאים עבורכם.

מומחה טוב תמיד ימצא עבורכם פתרון מתאים לשיפור המראה, למשל במקרה של עיוות של השליש התחתון של הפנים, הוא יזריק את התרופה לעצמות הלחיים להרמת העור, ולא יזריק את התרופה לתוך העור הנפול של הפנים התחתונות.

שביעית, לא צריך לרדוף אחרי אופנה מתחלפת.

למשל, האופנה של שפתיים ענק חלפה במהירות. אז בחר שינויים טבעיים.

שמינית, אין להזריק את כל אזורי הפנים בבת אחת.

למרות הרצון להאיץ את התהליך ולהזריק את כל התרופה לכל האזורים בבת אחת. עדיף שלא לעשות זאת. חשוב מאוד להשאיר חלק מהתכשיר לצורך תיקון. חשוב גם לעשות את כל האזורים בהדרגה.

זה גם יעזור לקבוע אם יש לכם תגובות אלרגיות לתרופה או לא. לא צריך להזריק כמה תרופות שונות בבת אחת, כי אז זה יהיה בלתי אפשרי לקבוע איזו תרופה מסוימת גרמה לאלרגיה.

תשע, המרווח בין ההזרקות צריך להיות לפחות 10 ימים.

ניתן לקבוע נוכחות או היעדר אלרגיה לחומצה היאלורונית רק תוך 10 ימים, שכן בתקופה זו נעלמת הבצקת.

לגבי בוטוקס, לאחר הצגתו, יש להמתין שבועיים כדי לראות את תגובת השריר לזריקה ומה תהיה התוצאה הסופית.

עשר, עקוב אחר כל ההמלצות שנתן לך הרופא שלך בבית.

לאחר ההזרקות יש לשטוף את אזורי ההזרקה בסבון 2 פעמים ביום ולא לגעת באזורי ההזרקה בידיים מלוכלכות.

יש להימנע מסאונות ובריכות שחייה, שכן אזורים אלו גורמים להזעה מוגברת ולכן עלולים להגביר את הזיהום. כדאי גם לוותר על ספורט על השטיח כדי לא לגעת באזורי ההזרקה על המשטח המלוכלך.

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן