הצרת היקפים ללא ניתוח

הצרת היקפים ללא ניתוח

קיץ… חם, שמש, ים. את רוצה ללבוש בגד ים יפה, אבל… מתביישת? לא מרוצה מהגוף שלך עד הסוף?

אצל יותר מ -80% מהנשים קיימת בעיה משותפת ונפוצה: צלוליטיס ועודף שומן בגוף, מה שמאלץ אותן לחפש פתרונות לבעיות האלה. עם השנים הגוף שלנו עובר שינויים רבים אשר משפיעים על צורתו ומראהו. שינוי הצורה מגיע בדרך כלל כשומן עודף, צלוליטיס ועור דליל.

מעבר למראה לא אסתטי שגורם לאי נוחות, מחקרים רבים מראים כי בעיות של שומן עודף, עור דליל וצלוליטיס גורמים לירידה בביטחון והדימוי העצמי, שהם כמובן המנוע האנרגטי של האדם, ומשפיעים על רוב תחומי החיים, כשהעיקריים שבהם הם קריירה וזוגיות.

בעבר, הדרך היחידה להעלים את השומנים העודפים הייתה על ידי פעילות גופנית או דיאטות למיניהן, אולם בעקבות עומס בעבודה ומחסור בזמן פנוי, למרביתנו אין את הזמן, המשאבים או כוח הרצון הדרוש על מנת להתמיד בדיאטה, או בפעילות ספורטיבית ולעתים, אלו כלל אינן יעילות כנגד מצבורי השומן המסרבים להעלם. הצרת היקפים במרכז הרפואי שלנו תעזור לכן וגם לכם לחזור לגזרה חטובה.

בקליניקה לרפואה אסתטית ד"ר ביוטי מקפידים על המכשור המשוכלל והחדיש ביותר בתחום החיטוב והצרת ההיקפים אנו מטפלים באמצעות מכשיר VelaShape המכשיר הרפואי בשילוב של ידע מקצועי וניסיון הם המפתח להצלחת הטיפול.

בזמן הטיפול על העור של מטופלים מוחלים בו זמנית 4 טכנולוגיות שונות

VelaShape III באמצעות

1. גלי רדיו דו קוטביים (RF),

2. קרני אינפרא אדום (IR),

. ואקום פועם,

4.  עיסוי מכני קלאסי.

VelaShape הוא המכשיר הרפואי הלא פולשני הראשון שאושר על ידי מינהל המזון והתרופות האמריקני להפחתת נפח הגוף. במהלך הבדיקה, כל המטופלים ציינו שיפור במבנה העור, ירידה בנפח הירכיים מ 1.27 ל 7.62 ס"מ בממוצע וירידה ניכרת באזור המושפע מצלוליט!

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן