עיצוב סנטר בהזרקות

סנטר נסוג או קטן מדי עלול להשפיע מאוד על מראה הפנים ובעיקר על הפרופיל.

נכון הדבר גם לגבי סנטר בולט ומחודד מדי. לעיתים, אנו נתקלים בתופעה שבעת הדיבור מופיעים קמטוטים באזור הסנטר, אנו מכנים תופעה זו בשם “עור תפוז”.

כחלק התחתון של מסגרת הפנים, לסנטר וצורתו משמעות גדולה בקביעת תווי הפנים שלנו. גם לשינוי קטן בצורתו של הסנטר השפעה ענקית על המראה הכולל של הפנים. אם בעבר, שינוי שכזה היה דורש התערבות כירורגית ושימוש בשתל, הרי שכיום בעזרת שלל חידושים ושכלולים בענף הרפואה האסתטית, ניתן ליהנות משינוי שכזה תוך התאמה אישית מבלי להיכנס תחת סכין המנתחים. קוראים לזה פיסול פנים. וליתר דיוק – עיצוב סנטר.

עיצוב סנטר וקו הלסת נעשה באמצעות חומרי המילוי המתקדמים ביותר כגון ראדייס, ג'ובידרם וולוקס, רסטילן סאבקיו ואחרים, כדי לעצב מחדש את קווי המתאר של הסנטר ועל מנת להשיג מראה אסתטי וטבעי.

במהלך הטיפול, הרופא מעצב מחדש את הסנטר וקו הלסת ומתקן את הפגמים והאסימטריות.
במקרים מסוימים, משתמש ד"ר גם בחומרים כמו בוטוקס ע"מ ליצור איזון בין השרירים הפועלים באזור הסנטר וכן חומרים ממיסי שומן לטיפול במקרים של "סנטר כפול".

כל מטופל המעוניין לשפר את גודל ואת צורת הסנטר, יכול להתאים לעיצוב סנטר לא פולשני. מטופלים בעלי סנטר קטן יכולים לשפר את איזון הפנים באמצעות חומרי המילוי ובעזרת טכניקות מסוימות. גם מטופלים בעלי פגמים בסנטר, בין אם מולדים או כתוצאה מפציעה, יכולים להשיג שיפור משמעותי וזאת ללא הכאבים, ללא הסיכון וללא הסיבוכים הכרוכים בניתוח.

מהי השיטה המתאימה לך? לכל מטופל ומטופלת תתאים שיטה אחרת, בהתאם לנתונים הפיזיים שלהם ולמצבם הרפואי. בביקור הייעוץ אצל הרופא המטפל כדאי לבקש סקירה של כל השיטות הרלבנטיות ומהן התוצאות הצפויות, אך ההחלטה הסופית ובחירת סוג הטיפול תלויה בשיקול דעתו המקצועי של הרופא.

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן