ניקוי פנים מקצועי

זה הטיפול שהקוסמטיקאית תרשום לך לפני כל פרוצדורה, או כהליך עצמאי.

למה כדאי לעשות ניקוי פנים לפני כל טיפול?

הסיבה לכך פשוטה מאוד – היא נעוצה בכמות הגדולה של זיהומים חיצוניים שהעור צובר. בכל יום אבק ומיקרו-חלקיקים נכנסים לנקבוביות. לעור לא תמיד יש מספיק חסינות לעמוד בפני גורמים סביבתיים ומגע ידיים מלוכלכות, ולכן העור (הנקבוביות) זקוק לניקוי איכותי.

אנו ממליצים בחום לא לעשות ניקוי מכני בבית, שכן בבית ניתן להיפטר רק מחלק מהלכלוך בנקבוביות, אך רוב הלכלוך יכנס לשכבות העמוקות של הדרמיס. הנקבוביות זקוקות לניקוי איכותי.

ניקוי קבוע בסלון יעזור לתאי העור לשמור על חסינותם ולהיפטר מזיהומים עמוקים.

סוגי ניקוי פנים:

    – ניקוי פנים מכני

 ניקוי פנים מכני נמצא במקום הראשון מבין השיטות לניקוי פנים מקצועי. במרפאת Dr Beauty יש מגוון טכניקות לניקוי פנים. שיטה זו מעניקה תוצאה איכותית. העור מיד לאחר ההליך נראה רענן ונינוח. לפני ההליך הקוסמטיקאית שמה על עור תמיסה מיוחד לפתיחת נקבוביות בכדי להסיר את כל הזיהומים. לאחר מכן הקוסמטיקאית מורחת מסכות אנטיבקטריאליות מיוחדות וקרמים.

    – ניקוי פנים אולטראסוני.

 אולטרסאונד מעלה לכלוך לפני השטח העור ומנקה אותו, בנוסף האולטרסאונד ממריץ מיקרו-סירקולציה והתחדשות, ומקלף תאים ישנים של העור. בתחילת ההליך העור עובר אידוי, לאחר מכן הקוסמטיקאית משתמשת באולטרסאונד, ולאחר מכן משלימה את ההליך באופן ידני.

    – ניקוי פנים בוואקום.

חיבור הוואקום יוצר אפקט עיסוי, שולף זיהומים מהנקבוביות. בעת ניקוי ואקום אין אדמומיות או פציעה. לבעלי עור שומני טיפול ניקוי בוואקום אינו מספיק ויש צורך בניקוי מכני. ניקוי ואקום אינו מתאים גם לבעלי עור דק או לאנשים עם מספר רב של כלי דם גלויים מתחת לעור. בקליניקה שלנו לאסתטיקה ויופי, ד"ר ביוטי, נמצא את הדרך המתאימה ביותר לניקוי הנקבוביות שלך. יש לנו יחס אישי לכל לקוח. לפרטים נוספים, מחכים לכם לפגישת ייעוץ חינם במרפאתנו.

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן