הסרת קונדילומה לנשים

נגיף הפפילומה האנושי (HPV), הנמצא בגופן של כל 8 נשים מתוך 10, לעיתים קרובות אינו מתגלה בשום צורה לאורך חיים של האישה, אלא יכול להתבטא כיבלות באברי המין באזור האינטימי.

מהן קונדילומות?

הסרת יבלות באברי המין בצפון – יבלות באברי המין – גידולים שפירים בגודל של עד 3 מ"מ –  בעלי צורה חרוטית של בשר או צבע כהה יותר והם מחוברים לעור או לקרום הרירי על בסיס רחב.

התסמין העיקרי הוא עצם הופעת נגעים על אזור איברי המין. חלק ניכר מהקונדילומות לא מורגשות כלל, אך הן יכולות גם לגרום לכאבים, גרד ודימום וגינאלי, במיוחד לאחר קיום יחסי מין.

ישנם קרוב ל-100 סוגי נגיפים שונים (לסוג הנגיף חשיבות משנית מבחינת האבחנה והטיפול). היבלת עשויה להיעלם לאחר מספר חודשים, אך עלולה להישאר שנים, ואף לחזור לאחר ריפויה. רוב היבלות אינן מידבקות, אך עשויות להיות מידבקות באזור אחד בגוף למשנהו, כאשר מיעוט מטיפוסי נגיפי הפפילומה ידועים כמחוללי סרטן.

בקליניקה לרפואה אסתטית ד"ר ביוטי ניתן להסיר הרבה סוגים של פפילומות ויבלות בגוף:

  • הסרת יבלות ויראליות – מולוסקום.
  • הסרת יבלות ויראליות – וירוס הפפילומה.
  • הסרת יבלות מכף הרגל.
  • הסרת יבלות ביד.
  • הסרת נגעים שונים בעור.

הסרת קונדילומה (יבלות באברי המין באזורים אינטימיים) בלייזר מאופיינת בסיכון מינימלי לפציעות, דיוק גבוה, תוצאות מהירות. שיטה זו מומלצת במיוחד להסרת יבלות באברי המין בצוואר הרחם ובתעלת צוואר הרחם, מאחר שלא נשארות צלקות לאחר הטיפול והטיפול אינו פולשני.

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן