מוצר ייחודי בתחום הקוסמטיקה – radiess

 זהו חומר מילוי חדש המאפשר להשיג תוצאות מדהימות שבעבר היה ניתן להשיג רק בעזרת ניתוח.

Radiesse אינה חומצה היאלורונית. Radiesse כולל בתוכו 30% סידן הידרוקסיאפטיט – חומר ביולוגי המהווה מרכיב של עצם אנושית ו -70% מים מזוקקים.

התכשיר מורכב מרכיבים טבעיים אשר מותאמים ביולוגית לרקמות אנושיות. החומר אינו גורם לתגובות אלרגיות ומופרש מהגוף באופן טבעי.

  Radiesse לא רק ממלא קמטים אלא גם מעורר את תהליך הניאוקולוגנוגנזה (ייצור קולגן חדש) – זהו ההבדל העיקרי שלו מחומצה היאלורונית. כמו כן radiesse בשל תהליך הניאוקולוגנוגנזה משיג תוצאות לטווח ארוך. התוצאה מחזיקה יותר משנתיים.

  הבדל נוסף בין Radiesse לבין חומצה היאלורונית הינו שradiesse אינו צובר מים ואינו יוצר נפיחות בפנים. לחולים עם נטייה לבצקת, חומצה היאלורונית אינה מומלצת. 

בעזרת התכשיר ניתן:

• לתקן את העיוות של האף

• מילוי קפלים וקמטים

• הסרת שינויים הקשורים לגיל באוזניים

• להיפטר משינויים הקשורים לגיל בגב הידיים ובצוואר

• הוספת נפח בלחיים, בסנטר וכו׳ Radiesse נותן תוצאה לטווח ארוך, התכשיר מאפשר לתקן בצורה מושלמת את עצמות הלחיים ולא רק. ניתן לראות את התוצאה מיד לאחר הטיפול, כמו כן היתרון של התכשיר על פני הניתוח הוא שאינו מצריך שום שיקום לאחר הטיפול

.בעזרת Radiesse ניתן לשנות לחלוטין את הצורה של הפנים: להרים עצמות לחיים נמוכות, למלא פנים רזות והורדת נפח בפנים מלאות.התוצאה כבר לאחר הטיפול הראשון. לאחר 2-3 חודשים מתחיל להיווצר קולגן טבעי באזור שבו הוזרק התכשיר. התוצאות מחזיקות שנתיים ומעלה.

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן