בלוג

הסרת שיער בלייזר לגברים

נמצא כי טיפולים אלו תורמים לשיפור הדימוי העצמי ולהעלאת תחושת הביטחון, תוך שיפור משמעותי באיכות החיים של הלקוח.

ייחודיות הטיפול המוצע בקליניקת ד"ר ביוטי טמונה בשילוב שבין צוות מקצועי ומנוסה לבין יכולות מכשיר ה-SOPRANO TITANIUM הנחשב לאחד המכשירים המתקדמים ביותר בעולם בתחום הסרת השיער.

טיפול זה נגיש בימים אלו למגוון רחב של לקוחותינו ללא הגבלת גיל, והוא ניתן לביצוע בכל אזורי הגוף ולכל סוגי העור, כולל הבהיר ביותר.

טיפול הסרת השיער מבוצע ללא כאב כלל והוא עוצמתי, חוויתי וקצר מאי פעם!

קרן הלייזר פועלת על מלנין, פיגמנט הנמצא בזקיקי השיער

 קרן הלייזר פועלת על מלנין, פיגמנט שנמצא בזקיקי השיער. חימום הורס את תזונת הזקיק ומוביל למותו. כתוצאה מכך השיער נושר ומפסיק לצמוח. בזכות הטכניקה ניתן להיפטר משערות צומח, פיגמנטיות קשות בכל חלק בגוף.

הסרת שיער- אז מה ההבדל בין גברים ונשים?

טכנולוגית התהליך זהה לחלוטין לתהליך המוצע בקרב נשים, אם כי האזורים לביצוע הסרת השיער משתנים במעט בין שני המינים. גברים נוטים לבצע הסר

ההבדל בין הסרת שיער לנשים ובין הסרת שיער בלייר לגברים נעוץ רק במהלך המפגשים ומשך הקורס. זאת בשל צפיפות ונוקשות גדולים יותר של פירי השיער. כדי להשיג חלקות, נשים צריכות 4-8 מפגשים בממוצע, ואילו גברים צריכים 8-10 מפגשים.

אזורים הסרת שיער בלייזר פופולריים אצל לגברים

השיטה מתאימה להסרת שיער בכל אזור, ואפילו רגיש ביתר. יש אפשרות לעשות טיפול להסרת שיער לגברים באזורי גוף נוספים: הפנים ואזורים נפרדים בפנים: סנטר, לחיים, עצמות לחיים, מקדשים, גבות, אזורים מעל השפה, אוזניים; צוואר (מלפנים ומאחור); בתי השחי; בטן, כולל הקו הלבן; גב, חזה; זרועות, כולל כתפיים, אמות ידיים, אצבעות; רגליים, כולל ירכיים, שוקיים, ברכיים, הרמות, בהונות; ישבן, קפל בין-גלוטיאלי; מפשעה (ביקיני עמוק ורדוד).

יתרונות להסרת שיער בלייזר לגברים

הסרת שיער בלייזר בפנים ובגוף עוזרת לפתור מספר בעיות בבת אחת:

 • הטיפול הזה מאפשר לך לשכוח מגילוח יומי ולחסוך כסף שהוצא על רכישת מכונות מיוחדות, קצף, קרמים, קרמים, ועוד פעם קרמים;
 • מקל על זיפים של בוקר, שיער חודרני, חתכים, גירויים, פריחות, שחורים וציאנוזה על הפנים לאחר הגילוח (ההשפעה מודגמת בתמונות רבות);
 • מפחית הזעה ומונע ריח לא נעים בבית השחי.

תוצאות גלויות

בממוצע, לאחר שישה טיפולים, ניתן להשיג הפחתה של שיער ב 65% -95%. לגברים מעל גיל 40 מובטחת תוצאות מצוינות לאחר סדרת הליכים קצרה יחסית, מחודשיים עד שישה חודשים. מהליך לפרוצדורה העור יהפוך חלק יותר, כמות השיער תפחת, והשיער שצמח לאחר מכן יהיה דק יותר ורך יותר.

אין עוד סיבה לחכות! תוכלו לשפר את איכות חייכם כבר עכשיו!

הסרת שיער בלייזר עם טכנולוגיית קירור

שימוש בטכנולוגיה היעילה והמתקדמת
״סופרנו טיטניום״ בדר ביוטי קליניקה לרפואה אסתטית המובילה בצפון
מתאים גם לבעלי עור כהה או שזוף
חווית טיפול נוחה ללא כאב, עם קיצור משמעותי בזמני הטיפול
קליניקה לרפואה אסתטית דר ביוטי מזמינה אתכם ליהנות ממגוון רחב של מכשירים במכשור מתקדם בטכנולוגיית לייזר בלבד.
אשר מתאימים לכל אדם בכל חלק בגוף בלבד שהשיער שחור או חום.
הטכנולוגיה החדשה של היום מאפשרת גם לטפל בגוון עור כהה.
כל המכשירים בקליניקה מאושרים על ידי רשת ה-FDA האמריקאי ומכון התקנים ומשרד הבריאות.
בקליניקה דר ביוטי קיימים מגוון מבצעים והטבות המשתנים מעת לעת כמו כן אפשרות פריסת תשלומים ללא ריבית והצמדה והסדרי מימון והנחות לחבורת.
למי מתאים טיפול הסרת שיער בלייזר?

 • צבע שיער כהה (שחור או חום)
 • כל גווני העור – כולל גוון עור כהה (במכשור מתאים בלבד).
 • קליניקה דר ביוטי מציעה טיפול בכהי עור ובאנשים שזופים, במכשירים המתאימים לכך.
 • אנשים בריאים

פגישת ייעוץ להתאמה הינה חיונית לשם:

 • הצהרת בריאות המועמד/ת
 • בדיקת סוג העור והשיער
 • קביעת אזורים בגוף המיועדים לטיפול
 • כמות טיפולי הלייזר המומלצת
 • מטרותיך מהטיפול ותוצאות שסביר יהיה לצפות להן

 

הסרת שיער בלייזר בפנים
מתעניינים באפשרות של הסרת שיער בלייזר בפנים? שיער על הפנים הינו תופעה עמה מתמודדים גם גברים וגם נשים. סובלים מצמיחתו של שיער על הפנים ומעוניינים להסיר אותו באמצעות לייזר? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל הקליניקה דר ביוטי. מדוע? בגלל הניסיון, החומרים, הטכנולוגיה והשירות המרשימים.

הסרת שיער באוזניים

הסרת שיער בלייזר לנשים

הסרת שיער בלייזר

האם אתם יודעים מהי אחת השאלות הפופולריות ביותר בחיפוש באינטרנט אחר אסתטיקה ויופי? "איך להיפטר משיער גוף לא רצוי לנצח? האם זה אפשרי?". קליניקה לרפואה האסתטית ד"ר ביוטי מודיעה בחגיגיות ובגאווה – כן, זה אפשרי!

אך רק בעזרת מכשירים הכי מתקדמים בעולם בעלי השפעה הרסנית על תאי הגזע של זקיק השיער.

רק טיפול להסרת שיער בלייזר יכול להתמודד עם משימה זו. עוד בימי קדם אנשים חיפשו דרכים להיפטר משיער גוף לא רצוי. לדוגמא, בהודו, ברומא ובמצרים עור חלק נחשב למושא הערצה, הוא נקרא עדין ויפה, ולכן אין זה סוד שמי שרצה להראות טוב ביקש להיפטר מצמחייה לא רצויה ומיותרת. בימי הביניים הם חיפשו גם דרכים חדשות ושיטות חדשות – כמובן שהשיטות נחותות בהרבה מהיעילות והבטיחות מאלה שקיימות כיום.

עם זאת, אנשים עדיין מתנסים בעורם ובשיערם, חווים כאב ואי נוחות. הם מסירים שיער עם סוכר או שעווה, סובלים מכאבי ההליך, הם משתמשים בתער לעתים קרובות מדי, מה שמוביל לגירוי ולבעיית שערות חודרניות. למעשה, כל הבעיות הללו נפתרות בעזרת טכנולוגיות חדשות. אם אתם נחושים להיפטר משיער לא רצוי לצמיתות, אז מרפאת היופי דוקטור ביוטי תשמח להציע לכם את שירותיה בעניין זה.

 

כיצד עובד הטיפול להסרת שיער בלייזר?

הטכניקה כוללת חשיפה לקרן לייזר החודרת לעור לעומק בטוח והורסת את זקיק השיער. כתוצאה מכך, השורש מאבד את יכולתו לגדל שערות חדשות. כעבור זמן מה הם נושרים. אנרגיית הלייזר נספגת אך ורק בפיגמנט המלנין, הכלול בשיער, ולכן הוא אינו טראומטי לעור.

 

מהם היתרונות של הסרת שיער בלייזר?

הטיפול מהיר – מ -10 דקות לשעה (תלוי באזור הסרת השיער);

ההליך אינו כואב. התחושות הלא נעימות בעת ביצוע הסרת שיער בלייזר הן מינימליות בהשוואה לכל סוג אחר של הסרת שיער. רק לייזר מאפשר לך להסיר שיער ללא כאבים (רק תחושת עקצוץ קלה מורגשת);

מערכת הקירור של העור, המצוידת במכשירי לייזר, מבטלת לחלוטין את הסיכון לכוויות;

העור אינו נפגע. הסרת שיער בלייזר אינה גורמת לתוצאות שליליות (גירוי בעור, תגובות אלרגיות וכו ');

זו הדרך היחידה להסיר שערות חודרניות, המופיעות לרוב;

תוצאות מהירות וארוכות טווח. מכיוון שהלייזר לא הורס את השיער הנראה לעין, אלא את הזקיק עצמו, כתוצאה מכך, לאחר הסרת שיער בלייזר, שיער הגוף מפסיק לצמוח.

הטיפול יעיל לכל סוגי השיער והעור, למעט אפור.

הטיפול יכול להתבצע בכל ימות השנה.

מה צריך לקחת בחשבון?

במשך שלושה ימים לפני ושלושה ימים לאחר הטיפול, חל איסור להשתזף בשמש ובסולריום. שבועיים-שלושה לפני הטיפול, כמו גם, במרווחים בין הטיפולים, אסור לשלוף שערות (שעווה, אלקטרוליזה, שליפה בפינצטה). טיפוח עור נכון הוא חיוני. מומלץ להשתמש בתחליבי לחות, קרמים ושמנים.

הסרת שיער בלייזר אינה מבוצעת

 • במהלך ההריון,
 • לחולי סרטן,
 • לחולי אפילפסיה,
 • לחולים עם נגיף הרפס פעיל,
 • לחולים עם הפרעות הורמונליות, כמו גם במהלך השימוש בתרופות מסוימות.

כל השאלות הללו יתבררו על ידי המומחים שלנו לפני הטיפול. ההליך אפשר לבצע רק על העור הבריא. אם אותרו בעיות המונעות את ביצוע הטיפול, המומחים שלנו יתנו לכם המלצות כיצד לחסל אותם. הטיפול יבוצע לאחר שהבעיה תפתר.

הסרת שיער ללא כאבים

הסרת שיער באוזניים

הסרת שיער ללא כאבים

האם הסרת שיער בלייזר אינה כואבת? כן!

הודות לפריצת דרך טכנית בקוסמטיקה, ניתן להיפטר משיער לא רצוי באזורים פתוחים ואינטימיים בגוף לחלוטין ללא כאב – וביעילות.

הסרת שיער בלייזר עם קרן לייזר בעוצמה מסוימת אינה הליך חדש, אולם עבור מרבית לקוחות מרפאות הקוסמטיקה והמרכזים הרפואיים המתמחים, נותרו השאלה הבאה:

עד כמה הליך הסרת שיער בלייזר כואב?

הפחד מכל תחושות כואבות הוא יצר אנושי מולד. יופי, כמובן, דורש קורבנות, אך במקרה של הסרת שיער בלייזר, הקורבנות הללו הם מינימליים.

הסרת שיער ללא כאבים

הסרת שיער כשירה טכנולוגית עם קרן לייזר בעלת חוזק מסוים אינה גוררת כאב או אי נוחות גופנית אחרת, ולכן מבוצעת ללא הרדמה. במגע של הקורה עם העור הלקוח מרגיש מישוש קל, מגע, המלווה בשינוי האפקט התרמי ובאזורים בעלי רגישות מוגברת (בתי שחי, אזור ביקיני, אזורים אינטימיים) – תחושת עקצוץ קלה.

במקרים מסוימים מומלץ ללקוחות להשתמש בקרם הרדמה מיוחד המרכך את אפקט המישוש בזמן הטיפול להסרת שיער בלייזר. הרציונליות של שימוש בתרופות עזר נקבעת על ידי מומחה, תוך התחשבות ברצון האישי של הלקוח.

באופן כללי, התחושות הכואבות מניתוחי לייזר נותרות ברמה הרגשית של תפיסת ההליך: בצורה של פחד, פחד מהפתעות, חוויות וכו 'ונעלמות לחלוטין לאחר סיומו.

כיצד עובד הטיפול להסרת שיער בלייזר?

הטכניקה כוללת חשיפה לקרן לייזר החודרת לעור לעומק בטוח והורסת את זקיק השיער. כתוצאה מכך, השורש מאבד את יכולתו לגדל שערות חדשות. כעבור זמן מה הם נושרים. אנרגיית הלייזר נספגת אך ורק בפיגמנט המלנין, הכלול בשיער, ולכן הוא אינו טראומטי לעור.

מהם היתרונות של הסרת שיער בלייזר?

 • הטיפול מהיר – מ -10 דקות לשעה (תלוי באזור הסרת השיער);
 • ההליך אינו כואב. התחושות הלא נעימות בעת ביצוע הסרת שיער בלייזר הן מינימליות בהשוואה לכל סוג אחר של הסרת שיער. רק לייזר מאפשר לך להסיר שיער ללא כאבים (רק תחושת עקצוץ קלה מורגשת);
 • מערכת הקירור של העור, המצוידת במכשירי לייזר, מבטלת לחלוטין את הסיכון לכוויות;
 • העור אינו נפגע. הסרת שיער בלייזר אינה גורמת לתוצאות שליליות (גירוי בעור, תגובות אלרגיות וכו ');
 • זו הדרך היחידה להסיר שערות חודרניות, המופיעות לרוב;
 • תוצאות מהירות וארוכות טווח. מכיוון שהלייזר לא הורס את השיער הנראה לעין, אלא את הזקיק עצמו, כתוצאה מכך, לאחר הסרת שיער בלייזר, שיער הגוף מפסיק לצמוח.
 • הטיפול יעיל לכל סוגי השיער והעור, למעט אפור.
 • הטיפול יכול להתבצע בכל ימות השנה.

הסרת שיער ללא כאבים

סופרנו טיטניום
הדור המתקדם של טיפולי הסרת שיער בלייזר – מהירות יעילות ונוחות יוצאות דופן

תכונות המכשיר :

 • מהירות הטיפול – ידית טיפול רחבה במיוחד, בקוטר של 4 ס"מ המכסה שטח גדול פי 2 לעומת מכשירים אחרים.
 • בטיחות הטיפול – במכשיר מותקנת מערכת הICE PLUS , המסייעת לקרר באופן רציף את העור ומספקת בקרת טמפרטורה.
 • Soprano Titanium הוא המכשיר הראשון להסרת שיער בלייזר מסדרת סופרנו, שכולל שני מחברים (Connectors), לחיבור מקביל של שתי ידיות טיפול. היתרון לקליניקה משמעותי: גמישות רבה בטיפול, חסכון בזמן ויעילות טיפול מקסימלית.

 • לכל גווני העור I-VI ולעור שזוף
 • ללא כאב וללא כוויות
 • ידית בקוטר 4 ס"מ לטיפול במהירות שיא

 • מערכת קליניקה חכמה

  מותאם לטיפול בילדים ונוער

   
   

הסרת שיער ללא כאבים

ככל שמתבגרים והגיל עולה, לא רק שניתן יהיה להבחין בצמיחה של שיער על האוזניים, אלא גם תהיה צמיחת יתר של שיער אשר יבצבץ מהחלקים הפנימיים באוזן.

שיער אשר צומח מתוך האוזניים או מחוצה להן גודל בצורה עבה וארוכה ונראה מאוד לא סימפטי, מה שנחשב שלא באקראי לשיער לא אסתטי ולבלתי רצוי בכל קנה מידה, לא רק כלפי אותו אדם אשר סובל מכך אלא גם כלפי כל אותם אנשים אשר באים איתו במגע.

גברים רבים כיום בוחרים באפשרות של הסרת שיער מלאה מאזורים מסוימים בגוף, או בטיפול ייחודי מבית רשת מרפאות פרופורציה המאפשר הסרה חלקית לגברים שלא מעוניינים במראה חלק לחלוטין.
קיימים סוגי מכשירים רבים המסירים שיער מהגוף, אך לכל מכשיר לייזר יש את החיסרון שלו. האחד מצריך טיפולים רבים, השני לא מסיר שיער פלומתי או שיער מעור כהה, אז למכשיר שלנו מכשיר לייזר להסרת שיער עם הטכנולוגיה המתקדמת בעולם למכשיר הזה יש מספר יתרונות, הגורמים לו להפוך למכשיר להסרת השיער בלייזר הטוב בארץ.

הסרת שיער באוזניים בלייזר. באמצעות שיטה זו של הסרת שיער בלייזר באוזניים התוצאות מובטחות, מהטיפולים הראשונים השיער יעלם לצמיתות, האמצעות הלייזר ניתן להסיר שיער גם מחוץ לאוזן וגם בתוך האוזן עצמה, ניתן להסיר שיער מהאוזן באמצעות הלייזר בצורה סלקטיבית מאוד, שיטה זה היא נוחה, ללא כאבים, לצמיתות ואם מסתכלים לטווח ארוך שיטה זו זולה במיוחד, המחירים של הסרת שיער לצמיתות מהאוזניים באמצעות הלייזר נעים בין 600-700 שח.

מידע עשיר והצעת מחיר ניתן לקבל על ידי השארת
פרטים בטופס צור קשר ללא כל עלות וללא התחייבות!

הסרת שיער באוזניים

הסרת שיער בשיטה מתקדמת

הסרת שיער ללא כאבים

פעם חשבנו שהסרת שיער בלייזר הינו טיפול כואב. לכן, אצל רוב אנשים הפחד הוא זה שמנע מהם להיפטר אחת ולתמיד משיער על הגוף. אך למרות הסטראוטיפים הישנים אשר התפתחו לאורך השנים, אנחנו מוכרחים להגיד לכם שזה לגמרי לא כואב, ואתם כבר יכולים להתחיל לחשוב על הטיפול הזה ללא חשש.

מכונות הלייזר הראשונות עבדו באותו אורך גל והיו מאוד כואבות. בשל אורך הגל הנמוך, יעילות הלייזרים לא הייתה גבוהה. לפני הטיפול של הסרת שיער, כל המטופלים נהגו להגיע מכף רגל ועד ראש מרוחים במשחה של אמלה (משחה המרכיבה לידוקאין).

אבל אנחנו חיים במאה ה-21 והטכנולוגיות משתנות ומשתפרות כל הזמן.

במרפאת Dr Beauty אנו משתמשים רק בציוד המתקדם ביותר. בטיפול של הסרת שיער אנו משתמשים בלייזר סופרנו טיטניום מבית אלמה. לייזר Soprano Titanium הינו לייזר המתקדם ביותר הקיים בשוק כיום. טכנולוגיה של סופרנו טיטניום הינה טכנולוגיה המשלבת  שלושה אורכי גל (אלכסנדריט, דיודה ונאודימיום) בקרן אחת. בזכות טכנולוגיה זו ניתן להסיר את השיער במהירות וללא כאבים.

כמו כן, לייזר סופרנו טיטניום מאפשר לבצע את הטיפול גם על עור שזוף.

הלייזר מתאים לכל סוגי השיער ולכל גווני העור.

בשל הימצאות הלייזר של מערכת ICE PLUS בידיות, ההליך אינו כואב כלל. ICE Plus היא טכנולוגיה מתקדמת לקירור עור מתמשך ומווסתת טמפרטורה לאורך כל הטיפול. קצה הקירור ICE Plus העשוי מספיר ממזער את הסיכון לאפידרמיס על ידי לכידת חום בעור שבו מטופלים זקיקי שיער. הטמפרטורה נשארת מבוקרת וללא שינוי, מה שמגביר את יעילות ההליך.

בקליניקה לרפואה אסתטית ד"ר ביוטי ניתן להסיר שיער גוף לא רק ביעילות, אלא גם ללא כאבים.

למידע מפורט יותר, מחכים לכם לייעוץ חינם במרפאתנו.

הסרת שיער בלייזר באזורים הורמונליים

הסרת שיער בלייזר באזורים הורמונליים

סובלים משיעור יתר ומעוניינים בטיפול יעיל להסרת שיער? אתם צריכים להבין דבר אחד:  לא כל המכשירים הם מכשירים יעילים באותה מידה.

יש לא מעט סיפורים על אנשים שעברו טיפול הסרת שיערות בתוצאות מאכזבות. אחת הסיבות הנפוצות לכך, היא בחירה לא נכונה של מכשיר לייזר וקליניקה שבה נעשה הטיפול. למה בעצם זה כל כך חשוב? על כך ועוד בכתבה שלפניכם:

בקליניקה ד"ר ביוטי נעשה שימוש בלייזר הכי מתקדם בעולם המבוסס על טכנולוגיית אור הכי מובילות בעולם Soprano Titanium. טכנולוגיה זו ממירה בצורה יעילה הבזקי אור מהירים ועוצמתיים, לכדי אנרגיית חום שבאופן הדרגתי מחממת את זקיק השערה והרקמה סביבו. זאת עד הגעה לטמפרטורה טיפולית מטיבה, הנחוצה לקבלת אפקט מקסימלי ובו בעת אינה מסבה כאב או תופעות לוואי נלוות. בנוסף, הפרוצדורה מהירה יותר מקודמותיה נוכח השינוי בטכניקה ומעבר מהנחה סטטית של ראש הלייזר לבין שיטת הטיפול הדינאמית.

טיפול הסרת שיער בלייזר במכשיר Soprano Titanium מאפשר טיפול קצר ומהיר ב- 50% מטיפול במכשירים אחרים להסרת שיער בלייזר. המכשיר מתאים לעור שזוף, מתאים לכל סוגי השיער ומתאים לכל גווני העור. מכשיר הסופרנו מתאים לטיפול כמעט בכל חלקי הגוף, כגון- הגב, הכתפיים, הבטן, בית החזה, הרגליים, הידיים, הפנים, בית-השחי, המשפעות והישבן. ישנם אזורים הנחשבים אזורים הורמונליים, לכן, הטיפול בהם עשוי להיות ארוך יותר מכיוון שזקיקי השערה באזורים הללו רדומים, בכדי לטפל באזורים אלה רצוי לוודא על-ידי בדיקת דם הורמונלית כי הגוף מאוזן מבחינה הורמונלית וכי נכון לבצע טיפול באזורים הורמונליים אלה.

 • הסרת שיער בלייזר בסנטר
 • הסרת שיער בלייזר בפאות
 • הסרת שיער בלייזר בצוואר
 • הסרת שיער בלייזר בין הגבות
 • הסרת שיער בלייזר בעצמות לחיים
 • הסרת שיער בלייזר באוזניים [אפרכסת חיצונית ותנוך האוזן]
 • הסרת שיער בלייזר בפנים לגברים

יתרונות של הסרת שיער בלייזר Soprano Titanium

 • טיפולי הלייזר מותאמים לכל לקו בהתאם לצורכיг
 • פתרון להסרת שיער בכל אזורי הגוף כולל הפנים
 • תהליך יעיל ואפקטיבי של הסרת שיער בנוי מסדרה של עשרה טיפולים
 • ניתן להתחיל בטיפולי הסרת שיער החל מגיל ההתבגרות
 • הטיפולים מתאים לגברים ונשים, נערות ונערים
 • ניתן לרכוש סדרת טיפולים שלמה מראש (לכל הגוף)

האם הטיפול כואב?

הטיפול לא כואב למעט מקרים בודדים של אי-נוחות קלה (אינדיווידואלי לכל אדם).

האם ישנן מגבלות אחרי הטיפול?

לא. הטיפול ללא מגבלות וחייו של המטופל ממשיכים להתנהל כרגיל.

הסרת שיער בכל הגוף

הסרת שיער בכל הגוף ללא הגבלת אזורים? כולל פנים? גם לבנים וגם לבנות??

אתם לא תאמינו…

דבר כזה אסור לפספס!!!
מבצע 50% להסרת שיער בלייזר בכל הגוף!
*טיפולים מהירים ללא כאבים!
*מתאים לכל גווני העור.
*ניתן להשתזף אחרי הטיפול!
*היום לייזר, מחר ים? אצלנו זה אפשרי!
לייזר Soprano Titanium הכי מתקדם בעולם
תשאירו את הפרטים ונצור איתכם קשר! 🤎
💯הסרת שיער בלייזר עם טכנולוגיית קירור
שימוש בטכנולוגיה היעילה והמתקדמת
״סופרנו טיטניום״ בדר ביוטי קליניקה לרפואה אסתטית המובילה בצפון
מתאים גם לבעלי עור כהה או שזוף
חווית טיפול נוחה ללא כאב, עם קיצור משמעותי בזמני הטיפול
קליניקה לרפואה אסתטית דר ביוטי מזמינה אתכם ליהנות ממגוון רחב של מכשירים במכשור מתקדם בטכנולוגיית לייזר בלבד.
אשר מתאימים לכל אדם בכל חלק בגוף בלבד שהשיער שחור או חום.
הטכנולוגיה החדשה של היום מאפשרת גם לטפל בגוון עור כהה.
כל המכשירים בכלל הסניפים מאושרים על ידי רשת ה-FDA האמריקאי ומכון התקנים ומשרד הבריאות.
בקליניקה דר ביוטי קיימים מגוון מבצעים והטבות המשתנים מעת לעת כמו כן אפשרות פריסת תשלומים ללא ריבית והצמדה והסדרי מימון והנחות לחבורת.
למי מתאים טיפול הסרת שיער בלייזר?
צבע שיער כהה (שחור או חום)
כל גווני העור – כולל גוון עור כהה (במכשור מתאים בלבד).
קליניקה דר ביוטי מציעה טיפול בכהי עור ובאנשים שזופים,
במכשירים המתאימים לכך.
אנשים בריאים
פגישת ייעוץ להתאמה הינה חיונית לשם:
✅הצהרת בריאות המועמד/ת
✅בדיקת סוג העור והשיער
✅קביעת אזורים בגוף המיועדים לטיפול
✅כמות טיפולי הלייזר המומלצת
✅מטרותיך מהטיפול ותוצאות שסביר יהיה לצפות להן
הסרת שיער בלייזר בפנים
מתעניינים באפשרות של הסרת שיער בלייזר בפנים? שיער על הפנים הינו תופעה עמה מתמודדים גם גברים וגם נשים. סובלים מצמיחתו של שיער על הפנים ומעוניינים להסיר אותו באמצעות לייזר? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל הקליניקה דר ביוטי. מדוע? בגלל הניסיון, החומרים, הטכנולוגיה והשירות המרשימים.
הסרת שיער באוזניים

מבצעים להסרת שיער בלייזר מבצעים להסרת שיער בלייזר

דבר כזה אסור לפספס!!!
מבצע 50% להסרת שיער בלייזר בכל הגוף!
*טיפולים מהירים ללא כאבים!
*מתאים לכל גווני העור.
*ניתן להשתזף אחרי הטיפול!
*היום לייזר, מחר ים? אצלנו זה אפשרי!
לייזר Soprano Titanium הכי מתקדם בעולם
תשאירו את הפרטים ונצור איתכם קשר! 🤎
אנו מציעים לקהל לקוחותינו מעל 5000 טיפולים שונים!
קליניקת ד"ר ביוטי מספקת מענה לכל בעיה אסתטית ומאפשרת התאמת הטיפולים לצרכי הלקוח.
במהלך השנים פותחו מגוון פתרונות לבעיות אסתטיות ובזכות המכשור המתקדם בעולם, מקצועיות הצוות והניסיון שנרכש לאורך השנים אנו מבטיחים לקבל לקוחותינו תוצאות מרשימות.
אנו מזמינים אתכם לשים סוף לבעיות שונות כמו סימני צלוליט, נגעים בעור, צלקות או סימני מתיחה ועוד, וזאת תוך ליווי צמוד של צוות מיומן ומקצועי, מחירים נוחים ואפשרויות תשלום שונות.
בואו לפתוח דלת לעולם היופי!
סופרנו טיטניום - מכשיר להסרת שיער

הסרת שיער בזמן הנקה

האם הסרת שיער בזמן היריון היא בטוחה?
זו ככל הנראה השאלה שהכי מעניינת את הנשים ההריוניות ששוקלות לעבור טיפולי הסרת שיער.
המחקרים שנערכו בתחום לא מצאו קשר בין טיפולי הסרת שיער לבין פגיעה או מסוכנות לעובר או ליולדת. מחקרים נוספים שבוחנים את ההשפעות לטווח ארוך של טיפולי הסרת שיער בלייזר טרם פרסמו את תוצאותיהם.
למי הסרת שיער בלייזר אינה מתאימה?

 • לנשים בהריון ונשים מיניקות אינה מומלצת
 • לחולי זאבת.
 • לאנשים הסובלים מאקנה ומטופלים בראקוטן (תלוי במטפל).
 • לחולי אסטמה המטופלים בסטרואידים.
 • לאנשים הסובלים מבעיות עור ומפטריות.


טיפול הסרת שיער בלייזר בהריון
ידוע כי, במקומות שאינם מפוקחים נוטים לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר באזורי גוף המרוחקים מהבטן. בקליניקה ד"ר ביוטי על פי הנחיות היצרן, לא מתבצעים טיפולי הסרת שיער במהלך ההיריון, גם בשל חוסר האיזון ההורמונאלי הקיים בגוף, וגם בעיקר משום שבהריון נשים חוות כאב ומצבי לחץ (סטרס) בצורה מוגברת ועדיף להימנע מסיטואציות שעלולות לסכן את העובר.
מה קורה אחרי ההריון?
כמובן, תמיד ניתן לבצע טיפולי לייזר אחרי ההריון. רצוי להמתין מספר שבועות או חודשים, אחריהם ניתן להתחיל את הטיפול. אם התחלתן טיפול לייזר ונכנסתן להריון במהלכו, אין עם זה כל בעיה – הפסיקו את הטיפול לתקופת ההריון והמשיכו מיד לאחר תקופת ההנקה. ההפסקה הזו לא תפריע לטיפולים התקינים.

הסרת שיער בלייזר בזמן הריון

הסרת שיער בלייזר בזמן הריון

האם ניתן לבצע את הטיפול להסרת שיער בלייזר בזמן הריון?

חד משמעית – לא. הריון הוא תקופה מיוחדת שבה גוף של האישה עובר הרבה שינויים וחוסר איזון הורמונלי – זה משפיע על התוצאות של הטיפול. חוץ מזה, אין מחקרים קליניים לגבי הנושא – אף אישה בהריון לא הסכימה לעשות ניסוי ולנסות להסיר שיער בלייזר בזמן הריון. בגלל זה אליך להנות מהתקופה הזאת שעוברת מהר ולהכות בסבלנות – ניתן להתחיל עם הטיפולים כבר חודשיים לאחר לידה. קליניקה לרפואה אסתטית ד"ר ביוטי דואגת למטופלות שלה ומציעה הרבה טיפולים נוספים לשיקום גוף אחרי הריון – טשטוש סימני מתיחה, מיצוק העור, הסרת צלוליט וכמובן הסרת שיער בלייזר. אנחנו כאן במיוחד בשבילך.

הסרת שיער בלייזר בזמן הריון
הסרת שיער בבית שחי
עכיסכי

שעווה לגברים ולנשים

שעווה

שעווה היא הטיפול הכי פופולרי ומבוקש בתחום אסתטיקה ויופי. הליך מהיר מאוד עם תוצאה מידית ומושלמת, עור חלק ללא שיער. ניתן לעשות בכל עונה וליהנות מהתוצאות כל פעם מחדש.

 

  מה הם סוגי שעווה?

– שעווה קרה. בעיקר אנחנו בוחרים בשעווה קרה להסרת שיער מאזורי גוף שונים כמו רגליים, ידיים ועוד.

– שעווה חמה. קיימת בשביל לסספק צורך להוריד שיער מאזורים עדינים בגוף, לדוגמה: בית שחי, מפשעות, חלקים עדינים בפנים (אצל גברים ונשים). 

חוץ מזה, שעווה קרה יותר מתאימה להסרת שיער מאוד קצר אחרי גילוח.

הסרת שיער בשעווה היא הליך שדורש מיומנות פשוטה. ניתן לבצע את הטיפול בבית בעצמך או בעזרת חברה או שניתן לגשת לקוסמטיקאית מוסמכת.  בתחילת התהליך מומלץ לפזר טלק על איזור הטיפול על מנת למנוע הזעה וגירוי של העור. לאחר מכן מחממים את השעווה במידה ומשתמשים בשעווה חמה, אם בשעווה קרה מדובר אין צורך בחימום, מורחים את השעווה על האזור, מצמידים פיסת בד על השעווה ומורטים בכיוון המנוגד לכיוון צמיחת השיער. 

שעווה לגברים ולנשים

Soprano Titanium – הוא לייזר הכי מתקדם בעולם.

ניתן להתחיל עם הטיפולים להסרת שיער כבר מגיל 9.

 

“לבתי בת ה-9 יש שפם וצוחקים עליה בבית הספר”
“בתי בת ה- 11 מסרבת ללבוש מכנסיים קצרים בקיץ כי היא שעירה מאוד ברגליים ואני לא רוצה להתחיל לגלח אותה וטיפול בשעווה מאוד כואב – מה לעשות ?”
“בתי בת ה- 8 שעירה בגב ולא מסכימה ללבוש שמלות עם כתפיות וגופיות”

היום, יותר מתמיד, בנים ובנות מפתחים מודעות למראה האסתטי שלהם בגיל מוקדם יותר מאשר בעשורים האחרונים. כבר בגיל צעיר ילדים, ילדות, מתבגרים ומתבגרות מודעים לבעיות אסתטיות חריגות כמו פיגמנטנציה חריגה, שומות שונות וכן שיעור יתר באזורים שונים בגוף בעיקר באזור הפנים, הגפיים והגב.

באיזה גיל צריך להתחיל?

ההחלטה על ביצוע הסרת שיער בלייזר לילדים היא אינה החלטה תלוית גיל, אלא תלוית הרגשה פנימית.

טיפול הסרת שיער בילדים, ממש כמו מבוגרים, יכול להינתן אך ורק למי שמעוניין בו, ולכן לא ניתן להגדיר מספר כלשהו כגיל מינימלי להתחלת טיפולי הסרת שיער, והיזמה צריכה להגיע מהילד עצמו בשיתוף פעולה עם הוריו, בדרך כלל אמא.

טיפולי הסרת שיער ואסתטיקה אצל ילדות ומתבגרות אינו עוסק רק במראה החיצוני, פעמים רבות הטיפול קשור ישירות לרמת הבטחון והתפיסה העצמית. אנו בעורגני מתמחים בטיפולי אסתטיקה לילדות ומתבגרות בלייזר Soprano Titanium, תוך דגש על פרוטוקול טיפול מתאים וכמובן טיפול ללא כאב. מתלבטות לגבי סוג הטיפול? האם זהו הצעד הנכון או מתי ניתן להתחיל טיפול? נשמח לקבל אתכם לשיחת ייעוץ בלתי מחייבת.

מכשיר להסרת שיער לילדות וביניהם Soprano Titanium – הלייזר אינו גורם לכאב וניתן לעשות טיפול הסרת שיער לילדים ללא אילחוש וללא חומרי הרדמה. מספר הטיפולים משתנה ע"פ צמיחת השיער, צבעו וצפיפותו. הטיפול מותאם לילדות מגיל 9. לפני הטיפול ינתן ייעוץ מקצועי ללא תשלום וללא התחייבות, במהלך הייעוץ תינתן תוכנית טיפולים מותאמת אישית ובה יוחלט על דרך הטיפול וכמות הטיפולים הנדרשת.

הסרת שיער באוזניים

הסרת המנגיומות (נקודות אדומות)

מאיפה מגיעות הנקודות האדומות שנראות כמו שומות על הגוף? נקודות כאלה לעיתים קרובות מפריעות מבחינה אסתטית – הן פגם חיצוני בולט. המנגיומות עלולות להתפתח בכל אזורי הגוף אך שכיחות מאד בפנים. במרבית המקרים תתפתח המנגיומה יחידה, אך עלולות להופיע גם שתיים או שלוש. מדוע נגעים כאלה מופיעות על גופנו? זה לא מובן לחלוטין, אך מומחים מסכימים כי גנים, שינויים הורמונליים וגיל שלנו משפיעים עליהן ומגבירים את הסבירות להופעתן.

 

הסיבות יכולות להיות גם:

– כמה תהליכים פתולוגיים באיברים הפנימיים,

–  מחלות שונות במערכת העיכול,

–  כשלים במערכת כלי הדם,

– פיגמנטציה וחשיפה ממושכת לשמש.

היתרונות של הסרת המנגיומות בלייזר

 

 • מקבלים תוצאות מדהימות ומהירות ללא כאב, סימנים או צלקות.
 • הלייזר פועל על העור, ממריץ את התחדשות העור, חידוש מהיר של סיבי הקולגן – בונוס נעים לטיפול.
 • הטיפול להסרת המנגיומות בלייזר הוא המודרני והיעיל ביותר בישראל.
 •  ניתן לבצע את הטיפול באזור העפעפיים מבלי לחשוש מפגיעה בעיניים.
 • מחיר אטרקטיבי מאוד (תלוי במספר המנגיומות וגודלן, עליכם להגיע להתייעצות עם המומחים שלנו).
 • אין צורך לאשפז לאחר הטיפול.
 • הטיפול מתאים לכל סוגי העור והצבעים
 • הטיפול מאושר על ידי משרד הבריאות וה- FDA. 

הסרת המנגיומות (נקודות אדומות)

הסרת יבלות

הסרת נגעים ואדומים על העור באמצעות לייזר CO2 היא ההליך היעיל והאיכותי ביותר בכל הנוגע לקוסמטיקה אסתטית. להליך זה אין שום סיכון לסיבוכים, הפצעים נרפאים במהירות רבה, ואין שום השפעה על הרקמות הבריאות הסמוכות של המטופל. ההליך מתרחש בצעד אחד. ברור שהכל מאוד אינדיבידואלי, ומספר הטיפולים נבחר בנפרד לכל מטופל – בשביל זה קחחמת התייעצות ללא עלות עם המומחים שלנו.

מהי יבלת? בצורה של יבלת באה לידי ביטוי הזיהום של הגוף בנגיף הפפילומה, הנגיף הנפוץ ביותר בתקופתנו.

יבלות ויראליות (Viral Warts) בעור – נגרמות בשל זיהום ויראלי של נגיף ממשפחת נגיפי הפפילומה HPV (Human papilloma virus) בשכבות השטחיות של העור. קיימים מעל 150 סוגים שונים של הווירוס, הממוספרים מ-1 ואילך; לכל סוג של וירוס יש נטייה "לתקוף" אזורי גוף שונים.

 

יבלות ויראליות (Viral Warts) בעור – נגרמות בשל זיהום ויראלי של נגיף ממשפחת נגיפי הפפילומה HPV (Human papilloma virus) בשכבות השטחיות של העור. קיימים מעל 150 סוגים שונים של הווירוס, הממוספרים מ-1 ואילך; לכל סוג של וירוס יש נטייה "לתקוף" אזורי גוף שונים. 

קיים הבדל גדול בין יבלות לשומות – שומות רכות וחלקות, בעוד יבלות מכוסות במסה חרמנית, גורמות לתחושות לא נעימות בעת לחיצה קשה. באשר לצבע, השומות כהות יותר (בגלל הצטברות של פיגמנט), והיבלות קרובות לצבע העור – הן ורדרדות או צהובות.

יבלות נוטות לגדול. במקום בו הופיע אחד, אחרים גם מתחילים להופיע. הם מושפעים בין היתר מהמצב הכללי של בריאות האדם. כל הגידולים המופיעים בזמן לחץ, היחלשות מערכת החיסון הם נגיף הפפילומה. בדיקה מקצועית אצל המומחים המנוסים שלנו תוכל לענות על כל השאלות שלך בנוגע לנגעים המופיעים על העור שלך.

כיצד מופיע נגיף הפפילומה? האם ניתן להימנע מזיהום?

 • נגיף הפפילומה נכנס לגוף האדם באמצעות מגע ישיר עם הנשא (לנשא עצמו יכול להיות שאין יבלות, אבל יש לו נגיף).
 • חפצי בית כלליים כגון כלים, פריטי היגיינה אישית.
 • קשר מיני: אנא קרא את חלק של קנדילומות באתר.
 • יתכנו מכשירים לא סטריליים בחדר המניקור או במכון הקעקועים.
 • בריכות, אמבטיות – אם טיילתם במקומות כאלה בלי נעליים.

חשוב ביותר לטפל בעור שלך, להיות קשוב לפעילות הספורטיבית שלך.

היכן יבלות מסוגים אלו מופיעים בתדירות הגבוהה ביותר?

על הפנים והצוואר, יבלות מתפשטות לעתים קרובות במהירות רבה. יש לכך כמה סיבות – אנו נוגעים במקומות הללו בידיים, אנו פוצעים את העור בעת גילוח או דרך תכשיטים, בגדים.

יבלות רגילות נבדלות על ידי צפיפותן, צורתם המעוגלת. המשטח שלהם מחוספס. נדרשה הסרה כי מייצרות פגם קוסמטי חמור בידיים או בראשו של המטופל.

יבלות פלנטריות – הן דומות ליבות במראה שלהן, פוגעות, גורמות לאי נוחות. לעתים קרובות הם נמצאים במקומות בהם כף הרגל נוגעת בנעל.

יבלות שטוחות – לא יותר מ -1 ס"מ. לעיתים נדירות נפגעות. גוון בשרניות או צהבהבות, בולטות מעט מעל פני העור. לעתים רחוקות הן יכולות להיעלם בכוחות עצמם, ברוב המקרים הן נשארות זמן רב, אם לא מסלקים את הפגם.

יבלות באברי המין – מופיעות על רירית הפה או איברי המין. אנא קרא את המאמר בנושא של קנדילומות באתר האינטרנט שלנו כדי לקבלת מידע נוסף.

היתרונות של הסרת נגעים בעור בלייזר

 • ההליך אינו גורם לדימום, שכן קרן הלייזר "אוטמת" את הכלים הסמוכים;
 • אין כל סיכון לזיהום מכיוון שבמהלך ההליך אין מגע של המכשיר עם העור;
 • פצעים נרפאים במהירות מכיוון שהלייזר ממריץ את תהליכי חלוקת התאים וצמיחתם;
 • בגלל ההשפעה המינון בקפדנות של הלייזר, הריפוי מתרחש עם שיקום מבנה העור, ולא בגלל היווצרות צלקת גסה;
 • ניתן להסיר נגעי עור במקומות שקשה להגיע אליהם.
 • הלייזר מסייע למערכת החיסון להילחם בנגיף ה- HPV ובכך מחזק את המערכת החיסונית (במקרה של יבלות באברי המין).
 • הלייזר מסיר ועוצר את התפשטות הפפילומות, יבלות באברי המין בצורה המהירה והיעילה ביותר.
 • ניתן להסיר יבלות מכל חלק בגוף, וחשוב גם לציין כי ניתן להסיר מספר רב של יבלות בהליך אחד.
 • לייזר CO2 נחשב לשיטה האסתטית הטובה ביותר להסרת יבלות.
 • ניתן להתאים את עוצמת הלייזר ולבחור את הדרך הטובה ביותר להסרת היבלת בהתאם למיקום וסוג היבלת ובכך למנוע כאב או אי נוחות.
 • מחקרים קליניים הוכיחו שטיפול בלייזר הוא שיטת הטיפול המתקדמת והטובה ביותר בהשוואה לכל שאר הטיפולים.
 • הטיפול מאושר בכל תקני הבריאות הבינלאומיים והישראליים: ה- FDA, CE – לייזר הוא דרך מוכחת והטובה ביותר לטיפול ביבלות.
 • מתאים לכל סוגי העור והצבעים.

התוויות נגד הסרת ניאופלזמות בלייזר הן:

 • מחלות כרוניות בשלב החריף.
 • סוכרת.
 • הריון והנקה.
 • עור דק עם רגישות מוגברת.
 • אלרגיה לאור שמש אולטרה סגול (פוטודרוזיס).
 • חום וטמפרטורה גבוהה.
 • אפילפסיה ומחלות אחרות המלוות בהתקפים.
 • מחלות זיהומיות ודלקתיות בשלב החריף.
 • נגעים ודלקות בעור האזור הפגוע בעלי אופי חיידקי, פטרייתי, זיהומי או ויראליים. טיפול כימי (למשל קילוף) או חשיפה לטמפרטורה (שיזוף, ביקור בסולריום) אסורים פחות מ 14 יום לפני ההליך.

הסרת המנגיומות (נקודות אדומות)

הסרת נקודות חן – שבועיים לאחר הטיפול

ישנן מספר מטרות להסרת נקודות חן בלייזר – לשיפור מראה של המטופל, העלמת מום קוסמטי והרצון למנוע מכתם הלידה להתדרדר למלנומה (סרטן העור). יש מומחים שאומרים שנקודת חן בגוף היא רימון שיכול להתפוצץ בכל רגע. אנו עונדים רימונים על עורנו, בעוד שכדאי להקפיד על בטיחות מוחלטת לעצמנו וליקירינו, במיוחד במדינה כה שטופת שמש כמו ישראל.

ואם יש לך כמה נקודות חן? ראשית כל, עליך להסיר בעזרת לייזר את אלה הנמצאות על הפנים, החזה, האזורים הפתוחים של הגוף (מכיוון שהן חשופות לשמש), את נקודות חן שנפגעות בקלות (במהלך גילוח, היגיינת העור, סירוק שיער ולבישת בגדים , וכו). כל הגורמים הללו מגבירים את הסיכון לניוון של נקודת חן רגילה לתצורה ממאירה. בנוסף, יש צורך להסיר בלייזר את נקודות חן שהופיעו באופן בלתי צפוי וגדלות במהירות. ובכן, אם נקודות חן מקלקלות את המראה, יש להסיר אותן פשוט מטעמי אסתטיקה.

הרפואה הישראלית מציעה שיטות שונות להיפטר מבעיית נגעים בעור.

 1. הסרה בעזרת אזמל או סכין חשמלית. שיטה זו מושלמת להסרת גידולים ממאירים, מכיוון שבמקרה זה, צלקת ניכרת במקום חתך העור מוצדקת ב 100%. שימוש באלקטרו-קרישה משאיר סימנים בולטים למדי על העור.
 2. השימוש בחנקן נוזלי לצורך קריותרפיה הוא אחד האמצעים הזולים ביותר. הכל קורה על ידי ניסוי וטעייה, שכן כמעט בלתי אפשרי לשלוט ברמת חדירת החנקן. במקום בו הייתה בעבר שומה או פפילומה נותרו כתמים בהירים. אפשר לסלק ניאו-פלזמות על העור בדרך זו מספר פעמים, מכיוון שהניאופלזמה צומחת משכבות העור העמוקות, ולחנקן אין יכולת לחדור לעומק כזה.
Удаление новообразований
הסרת נקודות חן
הסרת נגעים
הסרת נקודות חן

הסרת נקודות חן בלייזר ונגעים בעור – תשובות לשאלות

מהו טיפול להסרת נגעי עור בלייזר?

זהו טיפול שמשמיד נגעים בעור המופיעים בעור באנרגיית אור (קרינה).

כיצד מסירים נגעים בעור באמצעות לייזר?

חייב להכין את העור – לנקות אותו לפני הטיפול. מהות הטיפול היא לאדות את תאי הכליה שכבה לאחר שכבה. הם מתחממים, נפטרים מנוזל תוך-תאי והקרום מתמוטט. כתוצאה מכך נגעים בעור נעלמים, ורקמת חיבור רגילה מופיעה במקומן ללא איום על הבריאות, בעוד שרקמות בריאות אינן נפגעות. נגעים בעור נעלמים לחלוטין ללא עקבות, לכן, ההליך הזה מומלץ לבצע אפילו על הפנים ובאזורים גלויים.

אילו ניאופלזמות ניתן להסיר באמצעות לייזר CO2?

 • כתמי גיל עזים
 • כתמי לידה
 • קונדילומות
 • פפילומות
 • יבלות
 • ועוד הרבה ניאופלזמות אחרות.

ספקטרום הקרניים (שמכוונן על ידי מומחה) פועל על תאים מוטציה מבלי להשפיע על רקמות בריאות. הסיכון לסימנים שיוריים נמוך מאוד, והעור מתחדש במהירות מעוררת קנאה, והבעיות נעלמות.

מי מבצע הסרת ניאופלזמות?

כל מי שמגיע למרפאת לרפואה אסתטית דר ביוטי נהנה מטיפולים קוסמטיים איכותיים שמתבצעים על ידי מומחים מוסמכים בעלי מקצועיות גבוהה וניסיון רב בתחום זה.

במילים אחרות, אם אתם מודאגים מבעיית נגעים בעור ונקודות חן בפנים ובגוף, הסרת נגעים לייזר תהיה הפיתרון הטוב ביותר ותעזור לכם לשכוח את הבעיה בהקדם האפשרי.

מה עוד חשוב לקחת בחשבון?

 1. לפני הטיפול, אסור לך לחשוף את עורך לקרני השמש – אסור לבקר באולפני שיזוף, או להיות בשמש.
 2. אין צורך להשתמש בקרמים. הגבל איפור יום לפני הטיפול שלך.
 3. לעולם אל תפתור את הבעיה בעצמך! זה יכול להוביל לפציעה, דימום וזיהום.

בגישה הנכונה תוכלו לשמור על עור בריא ויפה.

אך על מנת לקבל מידע מלא, עליך להתייעץ עם מומחה.

איך מופיעות נקודות חן על הגוף?

נקודות חן מוכרות לנו מכיוון שלכל אחד יש אותן. חלקן מופיעות אצלנו מלידה, בעוד שאחרים מתעוררים לאורך זמן, במהלך החיים. מהי נקודת חן?

נקודת חן (או נבוס הוא השם הרפואי) היא אוסף של תאים שמצידם מייצר פיגמנט כהה (ומכאן צבענו החום המוכר). לפעמים הן נראות כמו כתם כהה, הן יוצרות אשכולות. לפעמים הן ממוקמות בשכבות העמוקות של האפידרמיס.

אם אנו מדברים על נקודות חן מולדות, לרוב אנחנו לא שמים לב עליהן. כמובן שמספר המלנוציטים ממלא תפקיד חשוב ולכן לנקודות חן יש צבעים שונים – לפעמים הם בהירים, ולעיתים הם חומים כהים. נגעים כאלה יכולים ליצור בעיה אסתטית, במיוחד אם הם נמצאים במקומות גלויים – על הפנים, החזה, הצוואר, הזרועות.

באשר לנקודות חן נרכשות, הן מופיעות על הפנים והגוף בכל גיל.

גורמים אלה יכולים לגרום להופעת נקודות חן בגוף שלנו:

 • הפרעות הורמונליות שונות
 • נטייה תורשתית להופעת נקודות חן, גנטיקה
 • כוויות שמש, השפעות החשיפה לקרינה אולטרה סגולה.

יש צורך לעקוב אחרי נקודות חן לאורך כל החיים. חלקן לא רק מהווים בעיה באסתטיקה (במיוחד אלה שנמצאות בשטחים פתוחים בגוף), אלא יכולים להתדרדר למלנומה (סרטן). הבחירה הטובה ביותר היא הסרת נקודות חן בלייזר. הלייזר עוזר לשכוח את הבעיה ומבטל את הצורך להסתיר נקודות חן מכוערות באיפור, או לדאוג שהן עלולות להוביל למחלה קטלנית.

הסרת גושי שומן

טכנולוגיית הלייזר מאפשרת טיפול בנגעי עור ושיפור מראה העור עם מינימום תופעות לוואי .
ייחודיות הטיפול בקרן הלייזר היא בדיוק הפעולה. הקרן אינה שורפת, אלא מאדה את המים שבתוך התאים ועל ידי כך הורסת אותם, ללא פגיעה ברקמות הסמוכות. בעזרת הלייזר ניתן לטפל בנגעי עור, בקסנטלזמה (הצטברות שומן מתחת לעור העפעפיים) בציפורן חודרנית, ביבלות וירליות ועוד. הטיפול נעשה בהרדמה מקומית ואינו כואב. בסיום הטיפול עלולים להופיע תופעות אודם או נפיחות שייעלמו תוך מספר שעות או ימים.

נגעים בולטים מתחת לעור:

א. ציסטה שומנית (אתרומה): אתרומה היא בלוטת הפרשה בעור שפתח ההפרשה שלה נסתם, והפרשותיה נאגרו מתחת לעור בצורת כדור. ריחח ההפרשות של אתרומה לא נעים. אתרומה יכולה להתנפח ואף להזדהם. גם ציסטה גדולה ניתן להסיר דרך חתך קטן מאד.

ב. ציסטה בעפעף (קסנתלסמה): הצטברות גבישי כולסטרול מתחת לעור העפעף. מופיעה בצורת כתם צהוב בזוויות העפעפיים.בדרך כלל הציסטותת יחסית שטחיות. ניתן להסיר ציסטה בעפעף (קסנתלסמה) ללא ניתוח!

ג. ליפומה: ליפומה הינה רקמת שומן שפיר לחלוטין בצורה כדורית. ליפומה גדלה לאט מתחת לעור. גודל ליפומה משתנה. לעתים ליפומה מציקה אוו בולטת באופן לא אסתטי. במקרים מתאימים ליפומה ניתן לשאוב דרך חתך קטן ביותר ובכך להימנע מהסרה כירורגית עם צלקת.

קסנטלזמה היא כתם שומני תת עורי ואינו אסתטי, אך יחד עם זאת, הוא אינו מהווה סכנה מבחינה בריאותית. ובכל זאת, מרבית האנשים שיש להם קסנטלזמה יעדיפו לעשות הסרת קסנטלזמה. קסנטלזמה יכולה להופיע אצל אנשים עם עודף שומנים בדם אך יחד עם זאת, היא יכולה להופיע גם אצל אנשים בריאים לגמרי.

החלמה לאחר טיפול לייזר להסרת נקודות חן: 

החלמה מהטיפול היא מהירה ואפשר לחזור לשגרה עוד באותו היום. בשבועיים הראשונים מומלץ להימנע כמה שיותר מחשיפה לשמש ולהשתמש בקרם הגנה, במהלך השבועיים הראשונים תיתכן אדמומיות באזור המטופל (שניתן לטשטש אותה בקצת מייקאפ) שתתבהר ותחלוף והעור יתחדש, במרבית המקרים יתקבל מרקם אחיד וחלק לעיתים רחוקות יש התכנות של סימן קטן או אדוממיות שתחלוף עם הזמן. 

הסרת פפילומות בלייזר

 

הסרת פפילומות בלייזר

יש סוגים שונים של פפילומות:

 •     יבלות נפוצות
 •     יבלות וולגריות
 •     פיליפורמיות (הנפוצות ביותר)
 •     שטוחות
 •     יבלות באברי המין
 •     יבלות פלנטריות
 •     יבלות נעורים

פפילומה היא נגע שפיר בעל אופי ויראלי. ברוב המקרים נראית כמו צמיחה קטנה על העור, מופיעה על כל חלקי הגוף והריריות. לפעמים זה נראה כמו פפילה על רגל דקה.

חשוב לעבור בדיקה אצל המומחים שלנו על מנת לקבוע במה אנו מתמודדים בכל מקרה ספציפי ולבחור את ההליכים המתאימים.

היכן מופיעות הפפילומות לרוב?

קיפולים מפשעיים, ידיים, רגליים, צוואר, מתחת לבלוטות החלב אצל נשים, על איברי המין. פפילומות, הנמצאות על ריריות האיברים הפנימיים, מסוכנות ביותר מכיוון שהן עלולות לגרום לכיבים ולדימום. כל הפפילומות הגורמות לאי נוחות ויוצרות מום קוסמטי בגופך, ממוקמות באזורים פתוחים בגוף או שיש בהן סיכון לסרטן בעתיד, ניתנות להסרה באמצעות לייזר מודרני ללא כאב, במהירות וביעילות.

אילו פפילומות יש להסיר תחילה?

 • אלה שנמצאים באזורים פתוחים בגוף ומביאים אי נוחות פסיכולוגית לחולה.
 • פפילומות, שעלולות להיפצע בקצב החיים הרגיל. בין אם זה בגדים בזמן פעילות גופנית, סירוק או אפילו ענידת תכשיטים.
 • אם הפפילומות גדלות, מתפשטות מהר מאוד, משנות צורה, צבע או גודל – די באחת מהסיבות הללו כדי לחייג למספר המרפאה ולהזמין תור לייעוץ כבר עכשיו.
 • הן ממוקמות באזור האינטימי או על הסוליות – מסוכן במיוחד להשאיר פפילומות כאלה על הגוף.
 • אם את.ה מרגיש.ה כאב, גירוד, דימום, אנא קבע פגישה דחופה עם המומחה שלנו.
 • הסרת פפילומות במרפאה לרפואה אסתטית ד"ר ביוטי.

למרבה הצער, כיום אין תרופות או משחות בעולם שיכולות לרפא לחלוטין את נגיף הפפילומה האנושי. עם זאת, זה הנגיף שגורם לאי נוחות, לבעיות אסתטיות ולעיתים פסיכולוגיות, המשפיעות על איכות חיי האדם כולה.

נגיף הפפילומה הוא למעשה הנגיף השכיח ביותר, הוא משפיע על עורו וריריותיו של האדם. לווירוס זה יש מספר סוגים. חלקם יכולים להיות סימפטומטיים לחלוטין (אפילו לאורך זמן), בעוד שאחרים מופיעים במהירות – בצורת ניאופלזמות הדומות במראה שלהן לשומה קטנה או יבלת.

נגיף זה מועבר מאדם לאדם, במיוחד כאשר מערכת החיסון נחלשת. החמרה בנגיף אפשרית אם חסינותו של המטופל נחלשת. ניאו-פלזמות אינן צפויות לחלוטין – הן יכולות להיעלם מעצמן, או להיפך, להתפשט במהירות רבה. חובה לא לעכב את הטיפול ולדאוג לגופך ולבריאותך.

הסרת פפילומות בלייזר היא הליך מודרני שהוא פשוט הכרחי. אחרת, פפילומות יתפשטו מהר מאוד, ואם תפצעו במקרה את הנגע הזה, זה יגרום לכם לאי נוחות עוד יותר.

הסרת פפילומות באמצעות לייזר הינה בטוחה. בכל מקרה, ההליך נבחר באופן אינדיבידואלי, ולכן חשוב ביותר לבקר בהתייעצות עם מומחה לפני שמתחילים את הטיפולים.

מה קורה לפפילומה בזמן הטיפול?

הניאופלזמה מתה כתוצאה מחשיפה ללייזר. לא נותרו עקבות באתר ההסרה. במקביל לחיסול הפפילומה בלייזר, מתרחשת קרישה של כלי הדם המונעת את הסיכון לדימום ובהתאם לזיהומים באזור ההליך.

יתרונות של הטיפול הסרת פפילומות בלייזר

 • שיקום מהיר. העור משוחזר בזמן הקצר ביותר, מכיוון שהלייזר אינו מעורר תהליכים דלקתיים.
 • תזונת העור ומחזור הדם משופרים.
 • ההליך מתאים לכל המטופלים, ללא קשר לגילם. ההליך נוח ורב-תכליתי.
 • אפקט קוסמטי שפשוט מדהים. הלייזר לא משאיר שום צלקות על העור (שלא כמו אזמל כירורגי). היתרון הזה חשוב במיוחד למי שרוצה להסיר פפילומות בפנים.
 • שיטה זו אינה כואבת ומהירה, היא באמת פותרת את הבעיה מבלי לדרוש הכנה מיוחדת לפני ההליך.
 • ניתן לבצע את הטיפול בכל חלקי הגוף, כולל איברי המין. אין צורך באשפוז.

הסרת מיליום

כל מה שרצית לדעת על הסרת מיליום: מהו מיליום? כיצד הוא נוצר? מהן השיטות הנפוצות להסרתו? מהי השיטה הבטוחה והיעילה ביותר להסרת מליום? מהם יתרונות הטיפול בלייזר לצורך הסרת מיליום? והיכן ניתן לעבור טיפול הסרת מיליום בלייזר בקליניקה ד"ר ביוטי!

מילייה הם אוסף של כתמים לבנים קטנים הידועים גם בכינוי כתמי חלב.
למרות שהם שכיחים בקרב תינוקות צעירים , הם יכולים להופיע אצל מבוגרים ולהיות קבועים.
אף על פי שאינם מהווים סיכון רפואי, אנשים רבים עם מיליה מעדיפים להסירם.

אין מה לדאוג

ברוב המקרים הופעת מיליה בעור היא תופעה חולפת וטבעית שנעלמת תוך שבועות או חודשים. במקרים מסוימים, נקודות שומן מרובות בפנים ובאזור העיניים יכולות להוות סממן למחלת עור חמורה יותר ושווה לפנות לרופא עור.

לייזר מסוג CO2 – מאפשר הסרה מדוייקת של הגידול עם שליטה אופטימלית על עומק ההסרה ונזק מינימלי לרקמה שמסביב. בשיטה זו אין צורך בתפירה ותוצאות הטיפול מצויינות.

הדברים שחשוב לזכור על נגעי המיליה:
• הם לא כתמים
• אין להם קשר לנקבוביות בעור – הם נמצאים מתחת לאפידרמיס
• הם לא מזיקים
• הם לא מדבקים
• הם אינם נגרמים על ידי זיהום בקטריאלי
• לא ניתן להיפטר מהם על ידי לקיחת אנטיביוטיקה
 
הסרת גושי שומן

מה זה נקודת חן ולמה צריך להסיר אותה?

נקודת חן מוגדרת כריכוז פיגמנטים בעור במיקום אחד. תופעת נקודות חן ניתן לחלק לשתי קבוצות: נקודות חן מולדות ונקודות חן נרכשות (בנקודות חן נרכשות ניתן להבדיל בין שתי סוגים: נקודות חן רגילות, נקודות חן חריגות).

שומות מולדות מופיעות אצל אחוז אחד מכל התינוקות והן מתחלקות לפי גודלן לקטנות, בינוניות וענקיות. שומות ענקיות מומלץ להסיר בשלב מוקדם ביותר, היות ובאחוז קטן הן הופכות לגידולים ממאירים מסוג מלנומה.

צריבה בלייזר מתבצעת אף היא בהרדמה מקומית במשרד הרופא, אך בשיטה זו לא ניתן לקחת דגימות לבדיקה. היא נעשית בנגעים שאינם חשודים בממאירות. היתרון של שיטה זו שהיא איננה כרוכה לרוב בתפרים. הטיפול נמשך כמה דקות לכל נגע, ולרוב לא יותר מרבע שעה.

קיימים מספר סימני אזהרה מפני שומה העלולה להיות מסוכנת:
• היא מגרדת.
• היא עשויה לדמם מאליה
• היא גדלה לפתע לאחר שהייתה במשך השנים בגודל קבוע.
• השומה אינה סימטרית.
• הגוון שלה אינו אחיד.
• קוטרה גדול משישה מילימטרים.
במקרים אלה יש לפנות לבדיקה אצל רופא. אם השומה מסוכנת, יש להסיר אותה בהקדם.

במרפאה ד"ר ביוטי אנו יודעים כיצד להסיר שומה בצורה נכונה.

למה חשוב להסיר נקודות חן

נקודת חן (שומה) היא נגע עורי המופיע כאזור עור אדמדם או כהה, בעל גבול ישר, שצבעה נע בין ורוד לחום ועד לשחור. שומה היא גידול שפיר של מרכיבי עור, המייצרים תאי מלנוציטים. הצטברות הפיגמנט מלנין, האחראי על צבע העור, יוצרת את השומה, וריכוז המלנין קובע את צבעה. שומה היא ריכוז פיגמנטים של העור במקום אחד. בדרך כלל גודל השומה תלוי בצבע הפנים ובכמות הפיגמנט שהצטבר בה.

נקודות חן או שומות מופיעות החל משנות החיים הראשונות ומתרבות בעשורים השני והשלישי לחיים. הסיבה לנקודות חן הינה תורשתית, אולם חשיפה לשמש מעלה משמעותית את מספר השומות המופיעות על גבי העור. לאדם ממוצע ישנם 25 שומות על גבי הגוף, אך, לכ-7 אחוזים מהאוכלוסייה בהירת העור קיימות שומות מרובות. ריבוי שומות זהו גורם הסיכון החשוב ביותר להתפתחות סרטן העור ובמיוחד מלנומה | מדריך לאבחון וטיפול בנקודות חן-שומות

למעט במקרים הנדירים בהם מדובר בגידולים ממאירים (בהם השומות הן תסמינים של מחלת סרטן העור המכונה מלנומה), סימנים, בליטות, כתמים וכד' על העור אינם פוגעים בבריאותנו ולכן אין סיבה רפואית להסיר אותם. עם זאת, לעיתים מדובר בנגעים בעלי השפעה אסתטית על המראה שלנו, ומסיבה זו, אנו מעוניינים להיפטר מהם. לעיתים הסיבות להסרת נקודות חן הן פונקציונאליות – רגישות יתר באזור, קושי להתגלח וכדומה.

למרות שנקודות חן אדומות ברובם המוחלט של המקרים הן אינן מסוכנות. מומלץ לפנות לרופא עור (דרמטולוג) אם הבחנתם בנקודות חן חדשות כאלה. הרופא יתבונן בנקודת החן החדשה באמצעות דרמוסקופ ויוכל לקבוע בוודאות אם יש סיבה רפואית להסרת נקודת החן האדומה או לא. 

חשוב מאוד לפנות ללא דיחוי לרופא עור במקרים של שינויים בגודל נקודת חן, בהתפתחות שוליים בלתי אחדים, כאשר נקודת החן כואבת או מדממת. 

מהו הסיכוי לחלות במלנומה בגיל הילדות?
מלנומה נפוצה יותר בעשור הרביעי והחמישי לחיים. הסכנה שנקודת חן תתפתח לגידול סרטני (מלנומה) קיימת בילדים, אך באחוזים קטנים מאוד – פחות מחצי אחוז. לכן, כאשר יש לילדים נקודות חן, יש לאבחן אותן ולהיות במעקב אצל רופא עור. נוסף לכך, כדאי כבר בגיל הילדות לנקוט באמצעים הדרושים כדי למנוע חשיפה של הילדים לשמש, ובכך להקטין את הסיכון להתפתחות המחלה בעתיד.

הסרת נקודת חן בלייזר – השיטה הנפוצה והיעילה ביותר כיום, מתאימה בעיקר לנקודות חן לא עמוקות. טיפולי הסרת נקודות חן בלייזר מתבצעים ללא חיתוכים וללא תפרים של העור ולכן טיפול בצלקות בעקבות הסרה בלייזר הינו מאוד נדיר. זהו פתרון קלאסי לנקודות חן שפירות כיוון שאין אפשרות לבצע ביופסיה.

הסרת קסנטלזמה

למה מובילה הפרעת חילוף החומרים בשומנים? לפעמים, למרבה הצער, זה מוביל ל- קסנטלזמה – לוחות צהובים, שטוחים (לפעמים מוגבהים מעט) שנוצרים באופן סימטרי, לרוב סביב העפעפיים.

 

בעיה אסתטית מובילה לאי נוחות בחיי היומיום, חוסר היכולת להתאפר במידת הצורך, מביא אי נוחות פסיכולוגית ומתחמים נוספים.

המראה של קסנטלזמה נובע מהגורמים הבאים:

 • סוכרת.
 • מחלה היפרטונית.
 • הפרה של חילוף החומרים בשומן. 

המומחים במרפאה לרפואה האסתטית דוקטור ביוטי יסירו עבורך את הקסנטלזמה בהקדם האפשרי. ואכן, למעשה, הבעיה הזו נפתרת בפשטות – הסרת לייזר היא דרך נפלאה לכל המטופלים שלנו, ללא קשר לגילם ולמורכבות המצב.

ישנם מקרים בהם קסנטלזמות ממוקמות באזורים אחרים בעור, למעט העפעפיים. יש להם גם גוון צהוב. אם אתה מודאג מנוכחות של פגמים קוסמטיים על הפנים שלך, עליך לפנות למומחים שלנו לבדיקה וייעוץ. בתרגול שלנו, מקרים של סילוק מוחלט של קסנטלזמות בהליך אחד אינם נדירים. עם זאת, הכל אינדיבידואלי, על מנת לקבל מידע מפורט, עליך לקבוע פגישה להתייעצות עם המומחים שלנו.

מהן השיטות להסרת קסנטלזמה באזור העפעפיים?

 1. טיפול מסורתי – הסרה בעזרת אזמל. התערבות זו מלווה בתפרים. ברוב המקרים זה מוביל לצלקות. דימום מתרחש ב 100% מהמקרים, כך שיש סיכוי לזיהום במהלך ההליך. נעשה שימוש בשיטה זו במקרה של גידולים גדולים או אם ישנה כיסוי יתר של העפעף העליון. במקביל, מסירים את היווצרות עודפי העור. יש סיכוי להישנות. בגלל זה טיפול מהסוג הזה נחשב למסוכן.
 2. טיפול בטמפרטורה נמוכה – משתמשים בחנקן נוזלי לרוב כמקרר. בטמפרטורה של מינוס מאה ותשעים מעלות, הקפאה והרס של מבנה הרובד השומני מתרחש עם השלכות קוסמטיות מצוינות. קשה להגן על העין מפני ההשפעות של טמפרטורות נמוכות, ולכן לא ניתן לקרוא לשיטה זו בטוחה.
 3. טיפול בגלי הרדיו פועל עם גלים בתדר נתון. בהשפעת חום הנובע מאלקטרודה דקה, תאי הניאופלזמה מתים עם אפקט אסתטי טוב. סיכון מינימלי לסיבוכים ואירועים חוזרים לאחר כריתה.
 4. שימושים כימיים לשריפת חומצת פלאק, בדרך כלל יישומי חומצה טריכלורואצטית. בהם משמשים לעתים רחוקות בגלל הסכנה במגע עם העיניים.
 5. קרישה אלקטרונית עובדת עם זרם בתדר גבוה. אלקטרודה מונחת על הניאופלזמה, מוחל עליה זרם ותאי הגדילה נהרסים. לבסוף, אתר הזיהום נרפא בעוד עשרה ימים. משחים עליו משחות מיוחדות. השיטה מתאימה לתצורות קטנות. אין סיכון לכוויות ברשתית.
 6. טיפול בלייזר מאדה את היצירה באמצעות קרן לייזר. שיטת חשיפת הלייזר לניאופלזמות נחשבת ליעילה והבטוחה ביותר כיום. עיניו של המטופל מוגנות באמצעות משקפיים מיוחדים. הפצע נרפא מתחת לקרום לאחר מספר ימים. מומחה מנוסה מסוגל להסיר את כל התצורות בבת אחת, אך זה מאוד אינדיבידואלי.

אז מה היתרונות של הסרת קסנטלזמה בלייזר?

 • רקמת העור הבריאה הסמוכה אינה נפגעת כלל.
 • שיטה זו אינה גורמת לדימום, היא סטרילית לחלוטין.
 • אין סיכון לחלות בצלקות וצלקות.
 • החלמה מהירה במיוחד לאחר ההליך.
 • אין נזק וסיכון לריריות העין.

איך עברה תקופת השיקום?

התאוששות לאחר ההליך מתרחשת במהירות רבה מכיוון שאין ממש תופעות לוואי מחשיפה ללייזר. הכל מאוד אינדיבידואלי, אך לרוב הפצע שהוסר מחלים בתוך 7 ימים, ואחרי שבוע נוסף הוא נעלם לחלוטין.

 

הסרת פצעים שומניים

Удаление новообразований
הסרת נגעים
הסרת גושי שומן

הסרת פצעים שמניים

נגעים בעור מהסוג הזה לעולם אינם נעלמים מעצמם. שיטות מסורתיות אינן בטיחותיות לבריאות, ולכן הדרך היחידה הסבירה היא לפנות לקלימיקה לרפואה אסתטית דוקטור ביוטי למומחים בעלי הכשרה גבוהה. הייעוץ חינם.

נגעים אלו הם שפירים ודומים זה לזה מבחינה ויזואלית, אולם פצעים שמניים מחולקים למספר קבוצות.

ליפומה היא היווצרות שומנית של רקמות בין-שריריות ותת-עוריות. הגורמים לליפומה הם הפרעות מטבוליות, תפקוד לקוי של כיס המרה וכו '. רקמת שומן קיימת באזורים רבים בגוף ולכן ליפומות מאובחנות בירכיים, בגב, בגפיים וכו '. בניאופלזמה אחת או במכלול של ון (ליפומטוזיס).

הסרת אטרומה כרוכה בהפטרת המטופל מהציסטה החלבית. אטמי גידול מתרחשים עקב חסימה של צינורות בלוטות החלב. תחום החינוך הוא נרחב למדי: אטרומה יכולה להופיע בכל מקום שיש בלוטות חלב (על הראש, במפשעה, על הצוואר). השומן אינו כואב ומתפתח לאט למדי. הספיגה מתרחשת עם חדירת הזיהום.

הסרת היגרומה היא הליך להיפטר מיצירת סיסטיק שפירה המתרחשת במקום חדירת גנגליון הגיד לרקמה התת עורית. היגרומות מתרחשות על הידיים, מפרקי כף היד, בפוסה הפופליטאלית. הגורם להיווצרות היגרומה נקרא טראומת רקמות (חבורות, מתיחות), לרוב עקב פעילות מקצועית.

הסרת פצעים שמניים בלייזר במרפאת לרפואה האסתטית ד"ר ביוטי

כידוע, לפני זמן מה הוסרו פצעים שמניים רק באמצעות אזמל והותירו צלקות ניכרות בגופו של המטופל. למרבה המזל, טיפולים מודרניים הם הרבה יותר סובלניים כלפי עורו וגופו של המטופל.

במרפאתנו לרפואה אסתטית אנו לוקחים על עצמנו את המקרים הקשים ביותר, ומציעים את ההשפעה הטובה ביותר וכמעט ללא כאבים, במיוחד באיכות גבוהה ללא איבוד דם וצלקות.

מהם היתרונות של הסרת פצעים שמניים בלייזר?

 • ההליך אינו כואב.
 • רקמות מתחדשות מהר מאוד.
 • רקמות בריאות אינן נפגעות במהלך ההליך.
 • אין צורך בהרדמה כללית, כמו במקרה של הסרת אזמל.
 • אין הישנות, יעילות מובטחת.
 • אין צורך באשפוז, המטופל אינו נופל מקצב החיים הרגיל.

הציוד המתקדם והמודרני ביותר במרפאת לרפואה אסתטית דוקטור ביוטי מבטיח לכם את התוצאות הטובות ביותר במחירים סבירים. יחס אישי לכל לקוח. הזמינו תור להתייעצות כבר היום.

הסרת יבלות בגוף בלייזר

איך מעלימים יבלות ויראליות?
הן מציקות, כואבות, לא אסתטיות ובהרבה מקרים עוברות ממקום למקום בגוף, כך שקשה להיפטר מהן. איך מזהים יבלות ויראליות, איך הכי טוב ויעיל לטפל בהן, מה קורה אם לא מטפלים ומאיזה טיפול טבעי כדאי להימנע?
הסרת יבלות בלייזר
בקליניקה לרפואה אסתטית ד"ר ביוטי יש מגוון טכנולוגיות לייזר מתקדמות, חדר טיפולים מותאם לטיפול וכן ניסיון רב השנים של הרופאים . אנו נתאים את הטיפול המתאים ביותר למטופל עם מינימום אי נוכחות וכאב, וכלל זה אפשרות לשימוש באלחוש להפחתת הכאב, על מנת לשמור על חוויה טיפולית טובה ואיכותית.

 • הסרת יבלות ויראליות – מולוסקום.
 • הסרת יבלות ויראליות – וירוס הפפילומה.
 • הסרת יבלות מכף הרגל
 • הסרת יבלות ביד
 • הסרת נגעים שונים בעור


רובן של היבלות אינן ממאירות ולרוב מדובר בפגם אסתטי ומטרד אליו לא מתלווים סימפטומים נוספים. לעיתים, היבלות גורמות גם לתחושת חוסר נוחות, במיוחד כאשר מתפשטות באזורים נרחבים. במקרים מסוימים, היבלת עלולה לגרום לכאב עקב גירוי העצבים. יבלת על כף הרגל או כף היד מהווה הפרעה תפקודית הגורמת לצליעה, או לקושי בכתיבה.
75% מהחולים בדרך כלל נגועים בסוג זה של יבלות. ראוי לציין כי סוג זה מאופיין בתסמין הקשור למשך זמן שהיבלת קיימת, ככלל, יבלות וולגריות מופיעות אצל ילדים. יבלות כאלה ממוקמות על הידיים (על כפות הידיים משני הצדדים), על האצבעות והבהונות, ולעתים רחוקות על הפנים. יבלת וולגרית נראית כמו גוש חסר צבע, בעל צורה עגולה שאינה גדולה יותר מסיכה. ככלל, יבלות כאלה אינן מבודדות ובדרך יופיעו כמקבץ באזור הנגוע בעוור. יחד עם זאת, ראוי לציין כי תמיד ישנה יבלת אשר גדולה יותר מהשאר – זו היבלת האימהית, אם היא מוסרת כראוי על ידי ניתוח, השאר בהדרגה ייעלמו מעצמם.
האם ניתן לקלף יבלות?
לא ניתן להסיר או להעלים יבלות ללא טיפול מקצועי. במקרים בהם מקלפים את היבלת רק גוף היבלת מוסר, אך שורש היבלת נותר. כתוצאה מכך מתרחשת הישנות חוזרת של היבלת. אך הפעם הצמיחה גדולה עוד יותר באזור הנגוע. כמו כן, כאשר יבלת מוסרת בצורה גסה ולא מקצועית, מתרחש דימום חמור, וזיהום יכול להיכנס לפצע.
היתרון היחיד והכי יעיל ליבלות באזורים שונים בגוף הוא הסרה בלייזר.
יתרונות של הטיפול:

 • אין זמן החלמה ארוך
 • אין כאבים
 • טיפולים מהירים
 • אין צלקות וסימנים במקום הטיפול
 • ניתן להסיר יבלות לגמרי ולהנות מהתוצאה שנים רבות.
הסרת נגעים
הסרת נגעים בלייזר
Удаление родинок

הסרת יבלות בידיים

הסרת יבלות

איך מעלימים יבלות ויראליות?
הן מציקות, כואבות, לא אסתטיות ובהרבה מקרים עוברות ממקום למקום בגוף, כך שקשה להיפטר מהן. איך מזהים יבלות ויראליות, איך הכי טוב ויעיל לטפל בהן, מה קורה אם לא מטפלים ומאיזה טיפול טבעי כדאי להימנע?
הסיבה העיקרית להופעתן של יבלות בידיים היא נגיף הפפילומה האנושי. יבלות הן נגע עור הנגרם על ידי זיהום נגיפי והפפילומה היא הסיבה הנפוצה ביותר להופעתן. היבלות המופיעות על אצבעות הידיים נוצרות לרוב בשל מגע עם אנשים הנושאים את נגיף הפפילומה או עם חפצים נגועים. מספרן וגודלן של יבלות בידיים עלול לגדול בהדרגה. יבלות על הידיים מהוות מטרד של ממש והדרך היעילה ביותר להסרתן היא באמצעות טכנולוגית הלייזר. קרני הלייזר צורבות את היבלת ועוצרות בכך את זרימת הדם אל היבלת. הטיפול בלייזר נחשב ליעיל והמהיר ביותר להסרת יבלות. טכנולוגית הלייזר מבוקרת והיא מסירה את היבלות מהשורש בהצלחה. הטיפול בלייזר אינו מצריך הרדמה או תפרים והוא מאושר על ידי משרד הבריאות וה-FDA.
הסרת יבלות בלייזר. טיפול זה נחשב ברוב המקרים כטיפול מועדף לסוגי יבלות מסויימות. ישנם כיום שני סוגי לייזרים המותאמים לטיפול ביבלות הפפילומה (PDL לייזר וכן CO2 לייזר). חשוב מאוד לציין כי יש להשתמש בלייזר המתאים בהתאם למיקום ולסוג היבלת וכן בהכנה מתאימה של ההורה והילד לטיפול.
סימנים אופייניים ליבלות בידיים
היעדר כאבים.
לאחר הסרה, העור חוזר להיות כפי שהיה ללא סימן.
ביבלות חדשות העור מאופיין במשטח חלק ומבריק. ביבלות ישנות – העור מכוסה בשכבות מחוספסות.
באם נסתכל בזכוכית מגדלת על היבלת, נראה נקודות שחורות (אלה נימים מפוצלים).
חייבים לטפל ביבלות?
כל החלטה צריכה להתבצע פרטנית למטופל ולסוג הנגע והיקפיו. לעיתים רופא העור יחליט להמשיך לעקוב בלבד, לעיתים יחליט על טיפול סולידי שיכלול בעיקר טיפול בתכשירים מקומיים מסוימים, ולעיתים תתקבל החלטה על טיפול אגרסיבי יותר. במקרים של יבלות בעלות מאפיינים ומיקום שמכוונים לנגע שפיר שאינו מסוכן, עם סיכוי גבוה לכך להחלמה עצמית תוך מס’ חודשים החלטה של המשך מעקב בהחלט יכולה להתקבל והינה סבירה ביותר.
אם אתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות הסרת יבלות בלייזר ממגוון רחב של אזורים למשל הסרת יבלות ברגליים, הסרות יבלות בידיים, הסרת יבלות בפנים, הסרת יבלות וראליות אנו מזינים אתכם להשאיר פרטים באתר ונציג מטעמנו יעניק לכם את כל המידע הדרוש. כמו כן, תוכלו לקבוע תור דרך המערכת שלנו ולהבטיח בכך שאתם מטופלים במקומות מקצועיים ומנוסים מבחינה רפואית.

הסרת יבלות ברגליים

יבלות ברגליים – הגורמים
אם יש תופעה אחת שמסוגלת להשפיע על איכות החיים שלנו ולהפריע לחיי היומיום, זוהי בוודאי היבלת שמופיעה כך פתאום בכף הרגל. אנחנו מרגישים אותה במהלך ההליכה, מתקשים לנעול נעליים סגורות ובמקרים רבים היא אף מפריעה לנו בפעולה הבסיסית ביותר: עמידה. עם זאת, יבלות ברגליים הן לא גזירת גורל, ועם טיפול מתאים ניתן להקל משמעותית על הכאב ולגבור על המצוקה ולבצע הסרת יבלות ברגליים בעזרת לייזר אחת ולתמיד .
מהן יבלות ברגליים?
כ-15% מהישראלים סובלים מיבלות ברגליים. היבלות מופיעות לרוב בנקודות לחץ כגון גוש סוליית כף הרגל. צורת היבלת היא שטוחה בשל הלחץ המופעל בהליכה. יבלות ברגליים אינן מהוות סכנה בריאותית אך הן אינן מהוות סכנה בריאותית אך הן מהוות מטרד אסתטי, גורמות לכאב רב וחוסר נוחות ופוגעות באיכות החיים. בנוסף, במקרים בהם היבלת מתפוצצת היא עלולה להוביל לזיהום במקום. היבלות עשויות להופיע בשל היעדר היגיינה באזור כף הרגל, הליכה ללא כפכפים במלתחות ציבוריות, אי החלפת גרביים באופן יומיומי, הזעה מוגברת באזור כף הרגל, נעילת נעליים סגורות לזמן ממושך וזיעה מוגברת. כל אלו עלולים להוות זרז להופעת יבלות ברגליים. היבלת היא זיהום השייך לנגיף הפפילומה.
סוגי יבלנות בכף הרגל:


יבלות קשות
יבלות קשות מתפתחות כתוצאה מחיכוך ולחץ המופעל על כף הרגל. במצבים אלה, הגוף מייצר עודפי עור כדי להגן על עצמות כף הרגל מפני חיכוך. במקרים של אצבע פטיש לדוגמה, בהם מפרק האצבע בולט כלפי מעלה, החיכוך בין הנעל לאצבע עלול להוביל לצמיחת יבלת. היבלות הקשות הן הנפוצות ביותר מבין הסוגים השונים והן עלולות להוביל לכאבים ונפיחות מקומית.

יבלות רכות
יבלות רכות מתפתחות לרוב בין אצבעות הרגליים, באזורים בהם העור לח יותר. יבלות אלה מתאפיינות בצבע לבנבן ובמרקם צמיגי ורך והן יכולות לגרום לכאבים עזים.

יבלות ויראליות
יבלות אלה נוצרות עקב זיהום נגיפי הנגרם בשל הידבקות בזן מסוים של וירוס הפפילומה האנושי. מדובר במצב נפוץ מאוד ומדבק, אשר עלול לעבור מאדם לאדם במגע. היבלות הוויראליות גורמות לכאבים עזים והן עמידות לטיפול שמרני.
מבחינים בין יבלות קשות ויבלות רכות. הקשות הן השכיחות ביותר (שכיח מאד על זרת כף הרגל) ועלולות לגרום לכאב ולנפיחות. יבלות רכות צבען לבנבן ומרקמן כשל גומי. אלו נוטות להתפתח בין אצבעות הרגליים, היכן שהעור לח. יבלות רכות עלולות להזדהם ולגרום לכאב עז.
ישנם שלושה סוגים של יבלות קורן

Hard corns – שם נוסף הוא הילומה דרמוס, היבלת הזו היא הנפוצה ביותר מבין כולן. היא מתפתחת בעיקר עקב נעילת נעליים צרות שגורמות לחיכוך בצד הגבי של בהונות הרגליים או בצד החיצוני של כרית המפרק החמישי.
Soft corns – נקראת גם הילומה מולס, והיא נוצרת בדרך כלל מדפורמציה של מבנה מפרקי העצמות. היבלות האלו מתפתחות בעיקר בין האצבעות, אך ישנם מקרים שהן מופיעות כעור רך, אדמומי ומודלק באזור הגבי של הבהונות בכף הרגל.
Seed corns – היא יבלת מהסוג הפחות שכיח. היא מופיעה רק על העקב או על כרית כף הרגל, והיא בנויה ממעגל של עור נוקשה ומוקף בתוסף של כולסטרול.
אין ספק, כי, כיום, טיפול הסרת יבלות בלייזר נחשב, מבין כל השיטות האחרות, לטיפול הטוב ביותר ובעל התוצאות המהירות ביותר!
האם צריך לטפל ביבלות?

בילדים, יבלות יכולות להיעלם ללא טיפול תוך מספר חודשים או שנים. עם זאת, יבלות שמפריעות, כואבות, או מתרבות במהירות, דורשות טיפול. יבלות במבוגרים לעיתים קרובות אינן נעלמות בקלות ובמהירות כפי שקורה אצל ילדים.

יבלות מצויות – בילדים צעירים ניתן לטפל ביבלות אלה בבית ע"י ההורים באופן יומיומי ע"י מריחת תכשירים מקומיים שונים. הטיפול גורם בד"כ לתחושה מעט לא נעימה, ויכולים לעבור שבועות רבים של טיפול עד להשגת תוצאות טובות. יש להפסיק את הטיפול לפחות באופן זמני אם היבלות מתחילות לצרוב.
הסרת יבלות בלייזר – הליך שכולל מספר טיפולים המבוצעים בהפרש של עד שבועיים במהלכו היבלת נחשפת לקרינת חום הלייזר ששורף אותה. טכניקת לייזר חדישה יותר, חותכת את היבלת בדיוק מרבי ובאותה העת גורמת להגלדת הפצע. משתמשים במספר מכשירי לייזר לאידוי רקמות, הבולטים שבהם הם: לייזר – CO2 , הרביום לייזר ולייזר יאג. הבחירה בין המכשירים מבוצעת בהתאם לעומק אליו רוצים לחדור כדי להגיע לשורש היבלת. הלייזר מסוג הרביום נחשב לשטחי יותר והוא האפשרות הנפוצה יותר להעלמת היבלת באידוי. הטיפול בהרביום אינו מותיר צלקות לאחר הסרת היבלת ברגל. יבלות קשות יותר, מצריכות חדירה עמוקה יותר ולשם כך משתמשים בלייזר, שחודר עמוק ומבטיח את העלמת הוירוס מהרקמה. הטיפול ביאג עשוי להותיר צלקות.

הסרת סירינגומה

הסרת נגעים
Кератозное новообразование
הסרת כתמים בעור

סירינגומה (Syringoma) הינה חסימה של בלוטות הזיעה אשר מתפתחת
בעקבות היפרפלזיה תאית- ריבוי תאים בתוך בלוטת הזיעה. הסרינגומה מתאפיינת באוסף גידולים שפיריים אשר מתפתחים באזור העפעפיים התחתונות וזאת בתקופת הבגרות המוקדמת- בגילאי 25-35.

הופעת סירינגומה מיוחסת למס' מצבים רפואיים שונים, כגון:

 • סוכרת – הפרעות מטבוליות בגוף
 • תסמונת דאון
 • תסמונת מרפן 
 • חוסר איזון הורמונלי – סירינגומה מופיעה לעיתים קרובות אצל נשים כתוצאה משינויים הורמונליים. 
 • נטייה תורשתית

סירינגומה- הביטוי הקליני:

לרוב, הסירינגומה מופיעה כבליטה או אשכול של בליטות בצבעי צהוב- לבן, אך יכולות להופיע גם בצבעי ורוד או כחול.
בליטה זו קשיחה בדר"כ, וגודלה עלול להגיע לכ-3 מ"מ. בליטות אלו אינן מגרדות או כואבות, ולעיתים נדירות יופיעו גם על הבטן, החזה או איברי המין.

סירינגומה וצורותיה:

הצורה הפריורביטלית – ממוקמת על העפעף התחתון ומופיעה לעתים קרובות יותר אצל נשים.

 • הצורה הנפוצה – נמצאת על הפנים וחלקים אחרים בגוף.

כיצד מטפלים בסירינגומה?

הטיפול הבטוח ביותר בסירינגומה הינו טיפול בלייזר 2CO, המעלים לחלוטין את הנגעים- ללא חתכים, שריטות או פגיעה משמעותית אחרת בעור. הנגע מוסר ע"י קרן לייזר וע"פ פרוטוקול ייחודי ובלעדי אותו פיתחנו בקליניקת ד"ר ביוטי.
תהליך ההחלמה מטיפול זה מהיר ביותר והוא אינו משאיר צלקות כלל.

להבטחת תוצאה מיטבית, לאחר הטיפול חשוב להקפיד על ההנחיות ההבאות:

 • יש להימנע מאור שמש
 • יש להשתמש בקרם הגנה
 • יש לעקוב אחר רמת הסוכר בדם
 • יש לצרוך ויטמינים בהתאם לצורך

זכרו, הימנעות או הגנה על העור מפני השפעות סביבתיות וכימיות כגון קרני שמש יכולה לסייע בהפחתת הסיכון לצמיחתם של הנגעים

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן