הסרת שיער באוזניים

הסרת שיער באוזניים

ככל שמתבגרים והגיל עולה, לא רק שניתן יהיה להבחין בצמיחה של שיער על האוזניים, אלא גם תהיה צמיחת יתר של שיער אשר יבצבץ מהחלקים הפנימיים באוזן.

שיער אשר צומח מתוך האוזניים או מחוצה להן גודל בצורה עבה וארוכה ונראה מאוד לא סימפטי, מה שנחשב שלא באקראי לשיער לא אסתטי ולבלתי רצוי בכל קנה מידה, לא רק כלפי אותו אדם אשר סובל מכך אלא גם כלפי כל אותם אנשים אשר באים איתו במגע.

גברים רבים כיום בוחרים באפשרות של הסרת שיער מלאה מאזורים מסוימים בגוף, או בטיפול ייחודי מבית רשת מרפאות פרופורציה המאפשר הסרה חלקית לגברים שלא מעוניינים במראה חלק לחלוטין.
קיימים סוגי מכשירים רבים המסירים שיער מהגוף, אך לכל מכשיר לייזר יש את החיסרון שלו. האחד מצריך טיפולים רבים, השני לא מסיר שיער פלומתי או שיער מעור כהה, אז למכשיר שלנו מכשיר לייזר להסרת שיער עם הטכנולוגיה המתקדמת בעולם למכשיר הזה יש מספר יתרונות, הגורמים לו להפוך למכשיר להסרת השיער בלייזר הטוב בארץ.

הסרת שיער באוזניים בלייזר. באמצעות שיטה זו של הסרת שיער בלייזר באוזניים התוצאות מובטחות, מהטיפולים הראשונים השיער יעלם לצמיתות, האמצעות הלייזר ניתן להסיר שיער גם מחוץ לאוזן וגם בתוך האוזן עצמה, ניתן להסיר שיער מהאוזן באמצעות הלייזר בצורה סלקטיבית מאוד, שיטה זה היא נוחה, ללא כאבים, לצמיתות ואם מסתכלים לטווח ארוך שיטה זו זולה במיוחד, המחירים של הסרת שיער לצמיתות מהאוזניים באמצעות הלייזר נעים בין 600-700 שח.

מידע עשיר והצעת מחיר ניתן לקבל על ידי השארת
פרטים בטופס צור קשר ללא כל עלות וללא התחייבות!

הסרת שיער באוזניים

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן