עיבוי שקעים מתחת לעיניים

אם אתם עדיין בגיל צעיר יחסית, וטרם התחילו להופיע קמטים בפנים שלכם, בין אם אלו קמטים במצח, קמטים מתחת לעיניים או באזורים אחרים בפנים, ישנן כמה פעולות מניעה אשר תוכלו להקפיד עליהן כבר מעכשיו וכך לצמצם את הופעת הקמטים ולדחות את מועד ההופעה שלהם לגילאים הרבה יותר מאוחרים.

בכדי לעשות זאת, כדאי להקפיד על הגנה מפני השמש, לא לעשן, להימנע משינה על הפנים, לא לאמץ את העיניים לזמן ממושך (אם אתם לא רואים טוב, פשוט הרכיבו משקפיים), הקפידו על אכילת חלבונים אשר מזינים את העור ומעכבים את ההזדקנות שלו, השתמשו בקרם לחות המועשר במרכיבי אנטי אייג‘ינג ועוד. כל פרט כזה יכול לשפר בצורה משמעותית מאוד את מצב העור שלכם ולהאט את קצב ההזדקנות שלו.

מילוי שקעים מתחת לעיניים – איך זה עובד?

תחילה חשוב לאבחן את הסיבה לכהות מתחת לעיניים כדי לשלול בעיה רפואית או תזונה לקויה. אם בעיית העיניים השקועות אינה נובעת מסיבה רפואית אלא ממבנה פנים היוצר צל על העין ומתחתיה, או מהידללות של רקמות באזור העיניים ניתן להזריק חומרי מילוי שיעניקו נפח לאזור השקע של העין, וכן יהוו חיץ בין כלי הדם ובין העור באזור, ובכך יעזרו לטשטש את הכהות שמתחת לעיניים.

תהליך הזדקנות הגוף הוא תהליך מורכב וארוך, שקורה בהדרגה. גם אם שאר הפנים והגוף עדיין נראים צעירים, עיניים במראה מזדקן יכולות להפוך את המראה שלכם למבוגר במיוחד. זאת, מכיוון שעיניכם הם הדבר הראשון שאנשים שמים אליו לב – סימני  הזדקנות באזור זה הם קריטיים ומשפיעים מאד. כשאנחנו משוחחים עם אנשים, אנחנו מביטים בעיניים שלהם, או באזור העיניים באופן כללי. לכן, הרושם שהם סופגים הוא מהעיניים שלנו – הגיל שהן מאותתות יקבע את היחס של הסביבה אלינו. אז אם אתם סובלים ממראה מבוגר, ורוצים לעשות השקעה נקודתית שתעשה שינוי גדול, אולי העיניים הן היעד. מראה עייף ומבוגר של העיניים נובע ממגוון גורמים. גורם מרכזי משפיע הוא כהויות מתחת לעיניים. עיגולים כהים מתחת לעיניים מופיעים בשל מגוון סיבות.

מומלץ להיזהר מטיפולי בוטוקס זולים מדי – בוטוקס נמכר למטפלים בצורה של אבקה, אותה הם מוהלים בנוזל על פי מינונים שמגדירים היצרנים השונים. פרסומים של טיפולי בוטוקס במחירי רצפה עשויים להעיד על שימוש בחומר מדולל יתר על המידה, דבר שיוביל לקבלת אפקט חלקי וקצר מועד. מומלץ לערוך סקר שוק ולהתייחס בחשדנות למחירים הזולים משמעותית ממחירי השוק המקובלים.

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן