הסרת שיער בלייזר לנשים

הסרת שיער בלייזר

האם אתם יודעים מהי אחת השאלות הפופולריות ביותר בחיפוש באינטרנט אחר אסתטיקה ויופי? "איך להיפטר משיער גוף לא רצוי לנצח? האם זה אפשרי?". קליניקה לרפואה האסתטית ד"ר ביוטי מודיעה בחגיגיות ובגאווה – כן, זה אפשרי!

אך רק בעזרת מכשירים הכי מתקדמים בעולם בעלי השפעה הרסנית על תאי הגזע של זקיק השיער.

רק טיפול להסרת שיער בלייזר יכול להתמודד עם משימה זו. עוד בימי קדם אנשים חיפשו דרכים להיפטר משיער גוף לא רצוי. לדוגמא, בהודו, ברומא ובמצרים עור חלק נחשב למושא הערצה, הוא נקרא עדין ויפה, ולכן אין זה סוד שמי שרצה להראות טוב ביקש להיפטר מצמחייה לא רצויה ומיותרת. בימי הביניים הם חיפשו גם דרכים חדשות ושיטות חדשות – כמובן שהשיטות נחותות בהרבה מהיעילות והבטיחות מאלה שקיימות כיום.

עם זאת, אנשים עדיין מתנסים בעורם ובשיערם, חווים כאב ואי נוחות. הם מסירים שיער עם סוכר או שעווה, סובלים מכאבי ההליך, הם משתמשים בתער לעתים קרובות מדי, מה שמוביל לגירוי ולבעיית שערות חודרניות. למעשה, כל הבעיות הללו נפתרות בעזרת טכנולוגיות חדשות. אם אתם נחושים להיפטר משיער לא רצוי לצמיתות, אז מרפאת היופי דוקטור ביוטי תשמח להציע לכם את שירותיה בעניין זה.

 

כיצד עובד הטיפול להסרת שיער בלייזר?

הטכניקה כוללת חשיפה לקרן לייזר החודרת לעור לעומק בטוח והורסת את זקיק השיער. כתוצאה מכך, השורש מאבד את יכולתו לגדל שערות חדשות. כעבור זמן מה הם נושרים. אנרגיית הלייזר נספגת אך ורק בפיגמנט המלנין, הכלול בשיער, ולכן הוא אינו טראומטי לעור.

 

מהם היתרונות של הסרת שיער בלייזר?

הטיפול מהיר – מ -10 דקות לשעה (תלוי באזור הסרת השיער);

ההליך אינו כואב. התחושות הלא נעימות בעת ביצוע הסרת שיער בלייזר הן מינימליות בהשוואה לכל סוג אחר של הסרת שיער. רק לייזר מאפשר לך להסיר שיער ללא כאבים (רק תחושת עקצוץ קלה מורגשת);

מערכת הקירור של העור, המצוידת במכשירי לייזר, מבטלת לחלוטין את הסיכון לכוויות;

העור אינו נפגע. הסרת שיער בלייזר אינה גורמת לתוצאות שליליות (גירוי בעור, תגובות אלרגיות וכו ');

זו הדרך היחידה להסיר שערות חודרניות, המופיעות לרוב;

תוצאות מהירות וארוכות טווח. מכיוון שהלייזר לא הורס את השיער הנראה לעין, אלא את הזקיק עצמו, כתוצאה מכך, לאחר הסרת שיער בלייזר, שיער הגוף מפסיק לצמוח.

הטיפול יעיל לכל סוגי השיער והעור, למעט אפור.

הטיפול יכול להתבצע בכל ימות השנה.

מה צריך לקחת בחשבון?

במשך שלושה ימים לפני ושלושה ימים לאחר הטיפול, חל איסור להשתזף בשמש ובסולריום. שבועיים-שלושה לפני הטיפול, כמו גם, במרווחים בין הטיפולים, אסור לשלוף שערות (שעווה, אלקטרוליזה, שליפה בפינצטה). טיפוח עור נכון הוא חיוני. מומלץ להשתמש בתחליבי לחות, קרמים ושמנים.

הסרת שיער בלייזר אינה מבוצעת

  • במהלך ההריון,
  • לחולי סרטן,
  • לחולי אפילפסיה,
  • לחולים עם נגיף הרפס פעיל,
  • לחולים עם הפרעות הורמונליות, כמו גם במהלך השימוש בתרופות מסוימות.

כל השאלות הללו יתבררו על ידי המומחים שלנו לפני הטיפול. ההליך אפשר לבצע רק על העור הבריא. אם אותרו בעיות המונעות את ביצוע הטיפול, המומחים שלנו יתנו לכם המלצות כיצד לחסל אותם. הטיפול יבוצע לאחר שהבעיה תפתר.

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן