הסרת שיער בלייזר ללא כאבים

הסרת שיער ללא כאבים

הסרת שיער ללא כאבים

האם הסרת שיער בלייזר אינה כואבת? כן!

הודות לפריצת דרך טכנית בקוסמטיקה, ניתן להיפטר משיער לא רצוי באזורים פתוחים ואינטימיים בגוף לחלוטין ללא כאב – וביעילות.

הסרת שיער בלייזר עם קרן לייזר בעוצמה מסוימת אינה הליך חדש, אולם עבור מרבית לקוחות מרפאות הקוסמטיקה והמרכזים הרפואיים המתמחים, נותרו השאלה הבאה:

עד כמה הליך הסרת שיער בלייזר כואב?

הפחד מכל תחושות כואבות הוא יצר אנושי מולד. יופי, כמובן, דורש קורבנות, אך במקרה של הסרת שיער בלייזר, הקורבנות הללו הם מינימליים.

הסרת שיער ללא כאבים

הסרת שיער כשירה טכנולוגית עם קרן לייזר בעלת חוזק מסוים אינה גוררת כאב או אי נוחות גופנית אחרת, ולכן מבוצעת ללא הרדמה. במגע של הקורה עם העור הלקוח מרגיש מישוש קל, מגע, המלווה בשינוי האפקט התרמי ובאזורים בעלי רגישות מוגברת (בתי שחי, אזור ביקיני, אזורים אינטימיים) – תחושת עקצוץ קלה.

במקרים מסוימים מומלץ ללקוחות להשתמש בקרם הרדמה מיוחד המרכך את אפקט המישוש בזמן הטיפול להסרת שיער בלייזר. הרציונליות של שימוש בתרופות עזר נקבעת על ידי מומחה, תוך התחשבות ברצון האישי של הלקוח.

באופן כללי, התחושות הכואבות מניתוחי לייזר נותרות ברמה הרגשית של תפיסת ההליך: בצורה של פחד, פחד מהפתעות, חוויות וכו 'ונעלמות לחלוטין לאחר סיומו.

כיצד עובד הטיפול להסרת שיער בלייזר?

הטכניקה כוללת חשיפה לקרן לייזר החודרת לעור לעומק בטוח והורסת את זקיק השיער. כתוצאה מכך, השורש מאבד את יכולתו לגדל שערות חדשות. כעבור זמן מה הם נושרים. אנרגיית הלייזר נספגת אך ורק בפיגמנט המלנין, הכלול בשיער, ולכן הוא אינו טראומטי לעור.

מהם היתרונות של הסרת שיער בלייזר?

  • הטיפול מהיר – מ -10 דקות לשעה (תלוי באזור הסרת השיער);
  • ההליך אינו כואב. התחושות הלא נעימות בעת ביצוע הסרת שיער בלייזר הן מינימליות בהשוואה לכל סוג אחר של הסרת שיער. רק לייזר מאפשר לך להסיר שיער ללא כאבים (רק תחושת עקצוץ קלה מורגשת);
  • מערכת הקירור של העור, המצוידת במכשירי לייזר, מבטלת לחלוטין את הסיכון לכוויות;
  • העור אינו נפגע. הסרת שיער בלייזר אינה גורמת לתוצאות שליליות (גירוי בעור, תגובות אלרגיות וכו ');
  • זו הדרך היחידה להסיר שערות חודרניות, המופיעות לרוב;
  • תוצאות מהירות וארוכות טווח. מכיוון שהלייזר לא הורס את השיער הנראה לעין, אלא את הזקיק עצמו, כתוצאה מכך, לאחר הסרת שיער בלייזר, שיער הגוף מפסיק לצמוח.
  • הטיפול יעיל לכל סוגי השיער והעור, למעט אפור.
  • הטיפול יכול להתבצע בכל ימות השנה.

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן