עור נעים וחלק הוא חלום של כל אחד

עור חלק תמיד היה נחשב לאחד מסימני היופי הנפוצים ביותר במשך אלפי שנים ועד היום. במשך ההיסטוריה נשים רבות יצרו שיטות מגוונות להשגת מראה עור חלק ללא שיער.

היכן הכל התחיל?

אחת השיטות הנפוצות ביותר הקיימות היום הינם שיטת הגילוח. השיטה הזו עוד נוצרה במצריים העתיקה. נשים במצריים בכדי להסיר את השיער מגופם היו משתמשות באבנים מושחזות. לאחר מכן נוצרה שיטת השעווה העשויה מדבש וסוכר. לאחר זמן רב במצרים יוצרו לראשונה פינצטה מיוחדת להסרת שיער כאשר בעזרתה נשלפה כל שערה באופן שיטתי.אך אף אחת מהשיטות הללו לא אפשרה להיפטר מהשיער לתמיד. בעקבות התחושות הלא נעימות, אדמומיות ופריחות לאחר ההליך, נוצר הסטריאוטיפ הראשון הטוען שהסרת שיער בכל סוגיו הינו הליך כואב. מהפכת הסערת שיער 2021 למרות הניסיונות של האנושות שנים רבות ליצור שיטה המאפשרת להיפטר משיער לתמיד ללא כאב, ההצלחה מגיעה רק במאה 21 עם התפתחותה הטכנולוגית אשר המעניקה תקווה לאלפי נשים וגברים לשכוח משיטות הכואבות והישנות לתמיד. כיום אין צורך לסבול מכאב לאחר שעווה או מפצעים לאחר גילוח כל פעם לאחר הטיפול. הסרת שיער בלייזר הינה השיטה החדשנית והיעילה ביותר המאפשרת להיפטר משיער לתמיד ללא כאבים. עם הגעתו של הלייזר לעולם יחד עם יתרונותיו הגיעו גם מגבלות. קליניקות רבות המציעות טיפולים להסרת שיער באמצעות לייזר וממליצות לבצע את הטיפול בחורף בלבד עקב בעיית הפיגמנטציה וקביעות אשר עלולות להופיע על העור עקב חשיפותיו לשמש בעונת הקיץ. פריצת דרך

האם ניתן בכל זאת לשלב בין שיזוף וטיפולי לייזר להסרת שיער בלי הסתרת הגוף מפני השמש באמצעות בגדים ארוכים והימנות מים ושיזוף למשך חודש לפני ואחרי הטיפול? התשובה היא כן! הטכנולוגיה לא עומדת במקום ומתחדשת כל הזמן בכדי להציע לנו פטרונות רבים וביניהם מכשיר לייזר Soprano Titanium המאפשר לבצע טיפולי לייזר להסרת שיער בכל עונות השנה על לכל סוגי העור. ניתן ללכת להשתזף לאחר הטיפול ללא חשש. המערכת החדשנית הופכת את ההליך למהיר, ונעים יותר ללא כאבים. המכשיר Soprano Titanium פועל בשיטת  SHRtmשל אלמה אשר נוצרה לראשונה בישראל 2006 יל ידי חברת ״אלמה לייזר״. השיעור ההצלחה של הסרת שיער בטכנולוגיה זו הינה הגבוה ביותר משאר השיטות. השיטה מאושרת על ידי משרד הבריאות וFDA, ומתאימה לרוב האוכלוסייה ואף לילדים מגיל 9. אפשר לשכוח משיערות הפוכות, פריחות ואדמומיות לתמיד.

בקליניקה דר ביטי אנו מבצעים טיפולים להשערת שיער באמצעות מכשיר סופרנו טיטניום. יש לנו הצעה מיוחדת עבורך: השערת שיער בלייזר ב50 אחוז הנחה. מצפים לראותך! 

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן