העלמת נימים בלייזר

העלמת נימים בלייזר ברגליים (פוטו-קרישה לייזר) היא ידועה כשיטה היעילה והאפקטיבית ביותר כיום משלל סוגי הטיפולים הקיימים. התכונה המיוחדת של הלייזר מאפשרת להגיע לתוצאות מדהימות ובמהירות ידועים לכל. בטיפול עצמו דפנות כלי הנימים הבולטים סופגים את קרינת הלייזר והם נאטמים ממש תחת השפעת הטמפרטורה של קרן הלייזר.

ללייזרים החדשים אורך גל מותאם במיוחד לביצוע הטיפול, אשר מונע כוויות ומאפשר לקרן הלייזר להגיע ישירות לעומק בו מצויים הנימים ולכווץ אותם ברגע. הדבר מתבצע ללא מגע עם העור וקרן הלייזר אשר כוונה במיוחד בשביל להגיע לשכבה של הנימים פוגעת בהם ומעלימה אותם.

מדוע מומלץ לבצע העלמת נימים דווקא בטכנולוגיית לייזר?

טיפול בטכנולוגיה מתקדמת זו אשר ייעודית לטיפול זה, בהתאמה אישית למטופל, אינו משאיר צלקות ואינו דורש הרדמה (מלבד אלחוש מקומי במידה ויש צורך), ללא זמן החלמה, חזרה מיידית לשגרה. אחוזי הצלחה גבוהים- תוצאות כבר מהטיפול הראשון, ולאחר שניים-שלושה טיפולים- הסרת הנימים לצמיתות. טכנולוגייה זו אושרה ע״י משרד הבריאות הישראלי, ה-CE וה-FDA.

טיפולי הלייזר הם טיפולים חיצוניים שאינם פולשניים והם מאפשרים החלמה מהירה ללא כאבים וחזרה לשגרה כבר באותו היום. קרן הלייזר עובדת ברמת דיוק מירבית ומכווצת את הנימים עד לסגירתם והמסתם בגוף. היתרונות הבולטים של שימוש בלייזר הם אחוזי ההצלחה הגבוהים (למעלה מ-80%) והעובדה שאת התוצאות תראו כבר לאחר לאחר הטיפול הראשון, כאשר מספר הטיפולים הממוצע הוא בין 2 ל-3 (תלוי בחומרת המצב). בנוסף טיפול הלייזר שמאושר על ידי ה-FDA לא כולל הרדמה, אינו כואב והוא מבטיח את העלמות הנימים מאותו המקום ואי חזרתם. מתאים לכל הגילאים.

מבחינה פיזית ורפואית אין מניעה לחזור באופן מיידי לשגרה בתום הטיפול. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון כי האזור המטופל צפוי להיות מעט נפוח ואדמומי מיד לאחר הטיפול, לכן הימנעות מחשיפה לשמש מומלצת. כמו כן, עלולים להופיע באזור קרישי דם ויתכן כי הוא גם יהיה רגיש למגע. תופעות אלו צפויות לחלוף בהדרגה כימים ספורים לאחר הטיפול.

כאמור, במקרים מסוימים ימליץ הרופא לחזור על הטיפול כעבור שבועיים עד מספר חודשים. חשוב לקחת בחשבון שיתכנו נימים שיחזרו ויצוצו על פני השטח ולצדם כתמים שייעלמו מאליהם.

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן