עיבוי שפתיים

כיום קיימים מגוון סוגים של עיצוב ומילוי שפתיים ללא ניתוח המאפשרים להגיע לתוצאה מושלמת.

אך מה לעשות כאשר הטבע חנן אותנו בשפתיים דקות מדי, או כאשר השנים חיבלו ביופיין של שפתינו המלאות אשר התרוקנו וקמטים מכוערים הופיעו סביבן?

מה שלא נתן הטבע או את מה שקילקל הגיל – יתן לנו המזרק בשפע. ולא בכדי, עיבוי שפתים טבעי המבוצע  בצורה נכונה מקנה לפנים מראה צעיר ורענן, ומחזיר אותנו שנים אחורה.

האפשרויות השונות לעיצוב, מילוי ועיבוי שפתיים

  • הדגשת קו המסגרת של השפתיים, קווי המסגרת החיצוניים, ליצירת מראה טבעי ועדין.
  • מילוי שפתיים, הוספת נפח לאחת השפתיים או לשתיהן.
  • מילוי קמטים (קמטים המקנים מראה עצוב ומכווץ) ועיצוב זוויות הפה.
  • מילוי קמטוטים מעל השפה העליונה.

אנו משתמשים בטכנולוגיה חדישה להזרקת חומרים המבוססים על חומצה הילרונית (חומר טבעי בגוף האדם המופק בהנדסה גנטית במעבדה). זהו ג'ל שאינו משפיע על הבעות הפנים, מאושר על ידי ארגון הבריאות האמריקאי (FDA), מוזרק בכמויות קטנות, מותח וממלא אזורים שונים בפנים. התוצאות נראות מיד עם סיום הטיפול ונשמרות כשנה כמעט ללא תופעות לוואי.

סוגי חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית כאמור נמצאת בגופנו באופן טבעי, אך ניתן להפיק אותה בתנאי מעבדה וכיום יש מספר חברות המייצרות חומרי מילוי המבוסס על חומצה היאלורונית, ומוכרים בשמות מסחריים כמו רסטילן וג'ובידרן. לכל חומר יש סמיכות שונה ולכן ניתן להתאים את החומר ואת המינון לכל מטופלת באופן אישי.

ההזרקה עצמה נעשית באמצעות מחט קנולה מיוחדת בהליך קצר, שאינו כואב והתוצאה נראית באופן מידי. כמו כן, ברוב המקרים ניתן להמשיך בשגרת היום באופן רגיל לאחר הטיפול, ואין צורך בהתאוששות בבית. בשל יתרונותיה הרבים, חומצה היאלורונית משמשת למטרות רפואיות ואסתטיות נוספות, וביניהן השבת נפח ללחיים ומילוי קמטים באזור הפנים והצוואר.

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן