הסרת פיגמנטציה

טיפול פלזמה לפנים
מהי פיגמנטציה?

צבע העור נקבע ע״י צירוף של צבענים שמיוצרים בתוך העור עצמו וגם ע״י הצבע הטבעי של השכבות העליונות בעור (עילית העור). ללא פיגמנטציה בעור, צבעו יהיה לבן חיוור בשילוב עם גוון ורוד קל, המשתנה כתוצאה מזרימת הדם. לצבען העור העיקרי קוראים מלנין, צבע המלנין הוא חום כהה והמלנין מיוצר בתאים מיוחדים ששמם מלונציטים שמפוזרים בין כל התאים האחרים שנמצאים בשכבת העור העליונה (שכבת האפידרמיס).

טיפול בפיגמנטציה בלייזר יתרונות: 

טיפול בפיגמנטציה בלייזר הדור הבא, טיפול המתקדם מסוגו בעולם יוצר אפקט משולש של הסרת כתמי הפיגמנטציה, יצירת מראה אחיד, והצערת העור בטיפול אחד בלבד!
אנחנו משתמשים בטכנולוגיות הלייזר המתקדמות בעולם לטיפול בפיגמנטציה של פלומר, סינרון קנדלה ופוטונה לייזר שנחשבים לפסגת
הטכנולוגיה והקדמה בתחום טיפולי הפיגמנטציה, ומאפשרים להגיע למקסימום תוצאות במינימום טיפולים עם אישורי הבטיחות והאיכות המחמירים בעולם. 

מלזמה או פיגמנטציה הורמונלית:

מופיעה כמעט בלעדית בנשים בגיל הפוריות. היא מופיעה במרכז הפנים בצורת “פרפר”- על עור השפה העליונה, לחיים, גשר האף ומרכז המצח. לא תמיד כל האזורים מעורבים באותו החומרה. המקור של מלזמה הוא יצירת יתר קבועה ומתמדת של מלנין באזורים הנגועים.

פיגמנטציה פוסט דלקתית:

מופיעה בצורת כתמים חומים לאחר טראומה לעור: כוויה, פציעה אבל גם לאחר טיפולים כמו לייזר או פילינג. תופעה זו מופיעה בגברים ונשים, בעלי גוון עור כהה יחסית. צורת הפיגמנטציה קשורה לצורת הטראומה- כתמים, פסים וכו’. המקור של פיגמנטציה זו היא יצירת יתר של פיגמנט בתהליך ריפוי פצע אצל אנשים כהי עור.

כתמי שמש:

מופיעים בצורת כתמים חומים באזורי עור חשופים לשמש באנשים בעלי גוון עור בהיר יחסית, כביטוי של נזקי שמש בגיל צעיר. כתמי שמש מופיעים בבעור הפנים, ידיים וקרקפת בגברים ונשים. הבסיס לכתמי שמש הוא שינוי במבנה העור פלוס יצירת יתר של מלנין.

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן