טיפול בסבוריאה דרמטיטיס בפלזמה

סבוריאה דרמטיטיס – היא מחלה דלקתית כרונית הנגרמת על ידי פעילות יתר של בלוטות חלב שבדרמיס. לרוב סבוריאה דרמטיטיס מתפתחת בגיל ההתבגרות עקב שינויים הורמונליים, אך היא יכולה להתפתח גם אצל מבוגרים עם חוסר איזון הורמונלי, מתח עצבי וסוכרת.

סוגים של סבוריאה דרמטיטיס:

דרמטיטיס יכול להיות מולד ונרכש.

קשה מאוד לטפל בדרמטיטיס מולד, בעוד שנרכש, להיפך, ניתן לסלק אותו כאשר ידועה הסיבה והגורם למחלה.

הדרך הטובה ביותר להיפטר במהירות מהמחלה היא טיפול בפלזמה.

במקרים של דרמטיטיס מולד, פלזמה היא התרופה היחידה לטיפול במחלה. אם הדרמטיטיס נרכש, הפלזמה פועלת יחד עם טיפול פתוגנטי. הפלזמה פועלת על בלוטות החלב, מפחיתה את ייצור החלב/סבום (חלב הוא מזון לחיידקים), ובכך מונע מהחיידקים את "המזון" שלהם.פלזמה גם משפרת את איכות וכמות השיער.טיפול פלזמה הוא תרופה אוניברסלית לטיפול במחלות קרקפת. התוצאות נראות לעין לאחר הטיפול הראשון.  הטיפול בפלזמה כולל הזרקה תת עורית של הפלזמה של המטופל. בשלב הראשון נלקחת מהמטופל מבחנה של דם, הדם מסרכז בצנטריפוגה מיוחדת (אריתרוציטים כבדים נופלים לתחתית, ופלזמה עשירה בלוקוציטים וטרומבוציטים עולה למעלה), הרופא מעביר בזהירות את פלזמה לתוך מזרק ומבצעת את הטיפול עבור המטופל. טיפול זה דומה עקרונית לביורליוויטיזציה ולמזותרפיה, רק שבמקום חומצה היאלורונית מלאכותית למטופל מזריקים את הפלזמה שלקחו מהמטופל אשר עשירה בחומצה היאלורונית טבעית ולכן הגוף מקבל אותה צורה הרבה יותר טובה.

בקליניקה ד"ר ביוטי פיתחנו פרוטוקול מיוחד לטיפול סבוריאה דרמטיטיס, המורכב מ -4 פרוצדורות המבוצעות במרווחים של חודש אחד.ניתן לקבוע יעוץ אישי לפרטים נוספים בקליניקה ד״ר ביוטי.

 

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן