הסרת פצעים שומניים

הסרת גושי שומן
Удаление новообразований
הסרת נגעים
הסרת גושי שומן

הסרת פצעים שמניים

נגעים בעור מהסוג הזה לעולם אינם נעלמים מעצמם. שיטות מסורתיות אינן בטיחותיות לבריאות, ולכן הדרך היחידה הסבירה היא לפנות לקלימיקה לרפואה אסתטית דוקטור ביוטי למומחים בעלי הכשרה גבוהה. הייעוץ חינם.

נגעים אלו הם שפירים ודומים זה לזה מבחינה ויזואלית, אולם פצעים שמניים מחולקים למספר קבוצות.

ליפומה היא היווצרות שומנית של רקמות בין-שריריות ותת-עוריות. הגורמים לליפומה הם הפרעות מטבוליות, תפקוד לקוי של כיס המרה וכו '. רקמת שומן קיימת באזורים רבים בגוף ולכן ליפומות מאובחנות בירכיים, בגב, בגפיים וכו '. בניאופלזמה אחת או במכלול של ון (ליפומטוזיס).

הסרת אטרומה כרוכה בהפטרת המטופל מהציסטה החלבית. אטמי גידול מתרחשים עקב חסימה של צינורות בלוטות החלב. תחום החינוך הוא נרחב למדי: אטרומה יכולה להופיע בכל מקום שיש בלוטות חלב (על הראש, במפשעה, על הצוואר). השומן אינו כואב ומתפתח לאט למדי. הספיגה מתרחשת עם חדירת הזיהום.

הסרת היגרומה היא הליך להיפטר מיצירת סיסטיק שפירה המתרחשת במקום חדירת גנגליון הגיד לרקמה התת עורית. היגרומות מתרחשות על הידיים, מפרקי כף היד, בפוסה הפופליטאלית. הגורם להיווצרות היגרומה נקרא טראומת רקמות (חבורות, מתיחות), לרוב עקב פעילות מקצועית.

הסרת פצעים שמניים בלייזר במרפאת לרפואה האסתטית ד"ר ביוטי

כידוע, לפני זמן מה הוסרו פצעים שמניים רק באמצעות אזמל והותירו צלקות ניכרות בגופו של המטופל. למרבה המזל, טיפולים מודרניים הם הרבה יותר סובלניים כלפי עורו וגופו של המטופל.

במרפאתנו לרפואה אסתטית אנו לוקחים על עצמנו את המקרים הקשים ביותר, ומציעים את ההשפעה הטובה ביותר וכמעט ללא כאבים, במיוחד באיכות גבוהה ללא איבוד דם וצלקות.

מהם היתרונות של הסרת פצעים שמניים בלייזר?

  • ההליך אינו כואב.
  • רקמות מתחדשות מהר מאוד.
  • רקמות בריאות אינן נפגעות במהלך ההליך.
  • אין צורך בהרדמה כללית, כמו במקרה של הסרת אזמל.
  • אין הישנות, יעילות מובטחת.
  • אין צורך באשפוז, המטופל אינו נופל מקצב החיים הרגיל.

הציוד המתקדם והמודרני ביותר במרפאת לרפואה אסתטית דוקטור ביוטי מבטיח לכם את התוצאות הטובות ביותר במחירים סבירים. יחס אישי לכל לקוח. הזמינו תור להתייעצות כבר היום.

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן