טיפול בפסוריאזיס בפלזמה

פסוריאזיס היא מחלת עור דלקתית כרונית אשר מתבטאת בצורה של פפולות וברבדים יבשים ואדומים על פני העור שמכוסים בקשקשים לבנים. המחלה מלווה בגרד וכאבים הגורמים לחוסר נוחות מוסרית ופיזית למטופל.

השם "פסוריאזיס" בא מהמילה היוונית "פסורה", שפירושה גירוד. גירוד הוא תופעה אופיינית למחלה זו. גברים ונשים רגישים באותה מידה למחלה זו. פסוריאזיס יכול להתפתח בכל גיל, אך ככלל, התסמינים הראשונים של המחלה מתחילים בגיל ההתבגרות.לעתים קרובות לחץ נפשי או מערכת חיסון חלשה יכולים להוביל להתפתחות פסוריאזיס. פסוריאזיס אינה מחלה מדבקת. זוהי מחלה תורשתית, גנטית, המלווה בהפרעות מטבוליות, בלוטות אנדוקריניות ופגיעה במערכת החיסון.

לא מדובר בזיהום חיצוני – מדובר בפגיעה במערכת החיסון של הגוף.פסוריאזיס יכולה להיות מועברת לילדים ב -33% מהמקרים אם שני ההורים נשאים של הגן הזה. כיצד לרפא פסוריאזיס?אי אפשר לרפא לחלוטין פסוריאזיס, אך בקליניקה ד"ר ביוטי אנו יודעים כיצד להכניס את המחלה להפוגה ארוכת טווח.המשחות לא מועילות כל כך במאבק זה לכן בארצות הברית נערכו מחקרים רבים על השפעות הפלזמה על פסוריאזיס.

נמצא שפלזמה מקלה על הדלקת, משפרת את תהליך ההחלמה. בשל כך, המקומות בהם היה פסוריאזיס מבריאים ומשתקמים.בקליניקה ד״ר ביוטי אנו מתאימים את האופן של הטיפול באופן אישי עבור כל המטופלים שלנו. ניתן לראות תוצאות ראשוניות כבר לאחר הטיפול הראשון. לפרטים נוספים ניתן לקבוע פגישת יעוץ.

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן