הסרת גושי שומן

Удаление родинок

טכנולוגיית הלייזר מאפשרת טיפול בנגעי עור ושיפור מראה העור עם מינימום תופעות לוואי .
ייחודיות הטיפול בקרן הלייזר היא בדיוק הפעולה. הקרן אינה שורפת, אלא מאדה את המים שבתוך התאים ועל ידי כך הורסת אותם, ללא פגיעה ברקמות הסמוכות. בעזרת הלייזר ניתן לטפל בנגעי עור, בקסנטלזמה (הצטברות שומן מתחת לעור העפעפיים) בציפורן חודרנית, ביבלות וירליות ועוד. הטיפול נעשה בהרדמה מקומית ואינו כואב. בסיום הטיפול עלולים להופיע תופעות אודם או נפיחות שייעלמו תוך מספר שעות או ימים.

נגעים בולטים מתחת לעור:

א. ציסטה שומנית (אתרומה): אתרומה היא בלוטת הפרשה בעור שפתח ההפרשה שלה נסתם, והפרשותיה נאגרו מתחת לעור בצורת כדור. ריחח ההפרשות של אתרומה לא נעים. אתרומה יכולה להתנפח ואף להזדהם. גם ציסטה גדולה ניתן להסיר דרך חתך קטן מאד.

ב. ציסטה בעפעף (קסנתלסמה): הצטברות גבישי כולסטרול מתחת לעור העפעף. מופיעה בצורת כתם צהוב בזוויות העפעפיים.בדרך כלל הציסטותת יחסית שטחיות. ניתן להסיר ציסטה בעפעף (קסנתלסמה) ללא ניתוח!

ג. ליפומה: ליפומה הינה רקמת שומן שפיר לחלוטין בצורה כדורית. ליפומה גדלה לאט מתחת לעור. גודל ליפומה משתנה. לעתים ליפומה מציקה אוו בולטת באופן לא אסתטי. במקרים מתאימים ליפומה ניתן לשאוב דרך חתך קטן ביותר ובכך להימנע מהסרה כירורגית עם צלקת.

קסנטלזמה היא כתם שומני תת עורי ואינו אסתטי, אך יחד עם זאת, הוא אינו מהווה סכנה מבחינה בריאותית. ובכל זאת, מרבית האנשים שיש להם קסנטלזמה יעדיפו לעשות הסרת קסנטלזמה. קסנטלזמה יכולה להופיע אצל אנשים עם עודף שומנים בדם אך יחד עם זאת, היא יכולה להופיע גם אצל אנשים בריאים לגמרי.

החלמה לאחר טיפול לייזר להסרת נקודות חן: 

החלמה מהטיפול היא מהירה ואפשר לחזור לשגרה עוד באותו היום. בשבועיים הראשונים מומלץ להימנע כמה שיותר מחשיפה לשמש ולהשתמש בקרם הגנה, במהלך השבועיים הראשונים תיתכן אדמומיות באזור המטופל (שניתן לטשטש אותה בקצת מייקאפ) שתתבהר ותחלוף והעור יתחדש, במרבית המקרים יתקבל מרקם אחיד וחלק לעיתים רחוקות יש התכנות של סימן קטן או אדוממיות שתחלוף עם הזמן. 

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן