תהליכי עיקור בקליניקה דר. ביוטי

Tuttnauer

ישנם לא מעט חיידקים, ווירוסים ומזהמים נוספים בסביבה שלנו. כשזה נוגע לטיפולים הנוגעים לרפואה אסתטית הכוללים בתוכה מגע ישיר עם הגוף של המטופל חשוב מאוד להקפיד על סטריליזציה של המכשור בו השתמשו לצורך הטיפול.

חשוב לנו מאוד שהמטופלים שלנו ירגיש בנוח ובבטחה בקליניקה שלנו. לכן השקענו במערכות מתקדמות ביותר בטיהור אוויר ועיקור.

 

מערכת טיהור אוויר

בקליניקה פועלת מערכת טיהור אוויר מיוחדת המטהרת אוויר מווירוסים וחיידקים באמצעות אוזון ואור אולטרה סגול המבצע תהליך תמידי של שחזור אוויר והתחדשות. בעקבות זאת המערכת מחסלת 99% מהחיידקים, הנגיפים והעובש. חיסול של 85 % מהגזים וריחות.

 

חיטוי ועיקור

לאחר כל טיפול צוות הקליניקה מחטה ומעקרת בכמה שלבים את כל המכשור בו השתמשו לצורך הטיפול. מטרת העיקור היא לחסל זיהום מיקרוביולוגי ובכך להמיר מכשירים רפואיים לא סטריליים לסטריליים המתבצע בכמה שלבים להשגת 100 אחוז של הצלחה של עיקור.

 

שלבי עיקור:

  1. השלב הראשון הינו שטיפת מכשור באמצעות מים וסבון מיוחד.
  2. השלב שני הינו השארת כלים ״באמבטיה״ מיוחדת עם חומר חיטוי למשך זמן מסוים.
  3. השלב השלישי הינו שלב בו מכניסים את המכשור לתוך מכונה מיוחדת לעיקור הנקראת אוטוקלאב – מכשור חדשני רפואי ומקצועי המתקדם ביותר אשר מאפשר להגיע ל100 אחוז של סטרליזציה של מכשור. אוטוקלאב הינו מכשיר המעקר נוזלים, מוצקים ופסולת ביולוגית בעזרת קיטור. קיטור הינה שיטה היעילה ביותר לעיקור בעקבות היכולת שלו לחדור באופן חופשי בכל הכיוונים של החלל האוטוקלאב ובכך לבצע תהליך של עיקור באופן מושלם.

תהליך של עיקור מתבצע בשני שלבים השלב הראשון באמצעות עדים והשלב השני הינו ייבוש באמצעות אוויר חם.

  1. בסיומו של התהליך מכניסים את הכלים לארון מיוחד הכולל בתוכו אור אולטרה סגול בכדי לשמור על הסטריליות של הכלים עד לטיפול הבא.

 

 

אנו עושים את כל המאמצים בכדי לשמור על סביבה נקייה וסטרילית. בקליניקה דר ביוטי אנו דואגים ללקוחותינו. הבריאות והבטיחות של המטופלים הינה בעדיפות הראשונה אצלנו.  

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן