הסרת סימני מתיחה

סימני מתיחה הם רצועות עור, לרוב צרות ודקות, הממוקמות זו לצד זו. הם נוצרים כתוצאה מקרע של סיבי דרמיס. סימני מתיחה דומים במבנה לצלקות, מכיוון ששכבות העור העמוקות נפגעות.

אצל 90% מהמטופלים הם מופיעים במהלך ההריון, כאשר העור נמתח במהלך הגדילה (אצל מתבגרים), וכן מסיבות אחרות, עליהם נדבר בהמשך. סימני מתיחה יכולים להופיע בכל מקום בגוף, אך לרוב מופיעים במקומות שונים של רקמת השומן: בבטן (במיוחד סביב הטבור), בחזה, בכתפיים, בבתי השחי, בגב, בירכיים, בישבן.

 

סימני מתיחה עצמם אינם מזיקים ואינם גורמים לאי נוחות פיזית, אינם משפיעים על איברים פנימיים או על רקמות סמוכות. עם זאת, לרוב הם לא רצויים דווקא מנקודת מבט של אסתטיקה ויופי.

מהן הדרכים להתמודד עם סימני מתיחה?

 • רטינואידים וחומצות AHA – פעולה מקומית. למרבה הצער, אלה מוצרים קוסמטיים ואינם יכולים להפחית את סימני המתיחה ולתת תוצא אמיתית.
 • מזותרפיה, זריקות קולגן – נדרשים טיפולים רבים, בעוד שהתוצאות הן מינימליות.
 • הסרה כירורגית – במהלך הניתוח מוסר האזור המעוות של העור, אולם טיפול כזה משאיר צלקות.
 • הסרה באמצעות לייזר. מי שבאמת רציני לפתור את בעיית סימני המתיחה בגופו ורוצה להפוך את עורו לבריא וחלק יודע שהתרופה היעילה ביותר לכך היא לייזר.

המרפאה לרפואה אסתטית דר ביוטי מספקת את הציוד המודרני ביותר שיעזור לכל לקוח לפתור את הבעיה שלו.

הסרת סימני מתיחה בלייזר היא טיפול ייחודי שמקל על הקלת העור ומשקם את מצבו הקודם. וזה לא משנה אם סימני מתיחה הם "צעירים" או "וותיקים". העור צפוף יותר, הטיפול גורם לייצור קולגן ואלסטין, העור מוחלק והתחדשות מואצת.

סימני מתיחה יכולים להופיע בגלל נחשולים הורמונליים, ירידה פתאומית במשקל או עלייה, שימוש בסטרואידים או הריון – כפי שאנו רואים, ישנן סיבות רבות, ואף אחד אינו חסין מסימני מתיחה. אך למרבה המזל, כיום במרפאה לרפואה אסתטית, דוקטור ביוטי, יש פיתרון לבעיה.

והפתרון הוא הסרת סימני מתיחה באמצעות הלייזר המודרני ביותר בעולם.

נמאס לכם להילחם בסימני מתיחה? האם קרמים, תרופות עממיות וקילופים לא עוזרים? למרבה המזל, עדיין ניתן להיפטר מסימני מתיחה ולשכוח מבעיה זו. יתר על כן – ללא כאבים וללא סיכון לתופעות לוואי.

טיפול זה אינו מצריך הכשרה מיוחדת. העור אינו נפגע במשך הטיפול. אין תופעות לוואי ואין כאב, ניתן לחזור לחיים הרגילים שלך מיד לאחר הטיפול – אין הגבלות.

כיצד הלייזר משפיע על העור?

הלייזר מחדש את העור באזור המטופל מבלי לפגוע ברקמה הבריאה. לאחר מכן, הגוף מתחיל לעבוד – הוא מחליף באופן עצמאי את רקמת הצלקת בבריאה, משפר את מראה העור ומשנה לחלוטין את מבנהו. הטיפול עצמו מאוד מהיר וללא כאבים.

סיבי הצלקת נהרסים ממש לנגד עינינו, כבר במהלך הטיפול הראשון. מבנה הרקמה באזור הפגמים משתנה והופך זהה למבנה העור הרגיל.

מה מרגיש המטופל במהלך הטיפול?

הפגישה נוחה ואינה מצריכה הרדמה מיוחדת. כל מה ניתן להרגיש זו תחושת עקצוץ חמה.

סימני מתיחה מגיעים בצבעים ורוחבים שונים. חלקם בולטים יותר, אחרים פחות מורגשים. חשוב למצוא טיפול מתאים לכל מטופל. הלייזר ממריץ קולגן ומחזק את העור, וזה מגיע כמו בונוס נעים לחולים. ניתן לבצע טיפול זה בכל אזורי הגוף, גם באזורים רגישים כמו העפעפיים או החזה.

מומחים במרפאת יופי דר ביוטי ממליצים לכל מטופל לעבור פרוצדורות אינדיבידואליות ולהשיג את האפקט הרצוי, בדיוק כמו אלפי לקוחותינו המרוצים האחרים.

יתרונות של הסרת סימני מתיחה בלייזר

 • יכולת לתקן סימני מתיחה בכל האזורים הרצויים בגוף, גם על עור דק ורגיש
 • ניתן לראות התוצאות כבר מהטיפול הראשון
 • אין כאבים, אין פגיעה באברים
 • תקופת ההחלמה קצרה מאוד

לא ניתן לבצע את הטיפול במקרים של:

 • הריון, הנקה
 • מחלות רקמות חיבור מערכתיות
 • תהליכים דלקתיים באזור הטיפול

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן