עיסוי תאילנדי

עיסוי תאילנדי הוא פרי שילוב של הרפואה ההודית ותורת מרכזי האנרגיה שלה (צ'אקרות) ושיטות טיפול שפותחו בסין ובתאילנד. זהו הטיפול הדינאמי והחזק ביותר מבין הטיפולים.

הטיפול משלב לחיצות ומתיחות אינטנסיביות ועוצמתיות בכל חלקי הגוף, שימוש במגוון לחיצות קצביות לאורך קווי האנרגיה של הגוף באופן שמניע, מותח ופותח את המפרקים, הגידים והשרירים בגוף.

המסאג' התאילנדי המסורתי נחשב למקצוע מבוקש ורציני ברחבי תאילנד, ועל מנת להיות מעסה מקצועי יש לעבור השתלמות האורכת לכל הפחות 60 שעות, במוסד המעניק תעודת: "מעסה בעל רשיון". המוסד המוכר ביותר ללימוד נמצא במקדש וואט-פו בבנגקוק (המרכז הלאומי לרפואה מסורתית בתאילנד), אשר אליה מגיעים מכל קצוות תבל כדי ללמוד עיסוי תאילנדי מסורתי. כמו-כן, ישנה אפשרות למתן מסאג' ללקוחות על-ידי הסטודנטים מהמקום, בפיקוח מוריהם.

העיסוי התאילנדי מבוסס על לחיצות באזורי רקמות רכות, גידים ושרירים, מתיחות להגמשת הגוף ותרגילים שונים לאיזון והמרצה של מחזור הדם.

רוב העיסוי מתבצע באזור קווי האנרגיה בגוף (מרידיאנים), שדרכם מקבל הגוף חום, זרימת דם טובה ואיזון אנרגטי. עיסוי זה דומה לתרגול של יוגה, כשהמטפל מבצע את התרגילים על גוף המטופל, והמטופל נשאר פאסיבי.

עיסוי תאילנדי מציע לכם הרפיה עמוקה באמצעות טכניקת מתיחה פאסיבית. העיסוי מתמקד במערכת השרירים ומסייע בהשלמת הגמישות שלהם. במהלך העיסוי אנרגיה חסומה משתחררת, ובגוף נוצרת תחושה של רווחה.

עיסוי תאילנדי מסורתי מוכר גם תחת השמות עיסוי עתיק או עיסוי יוגה תאילנדי, הוא קיים בצורתו הנוכחית כ-300 שנה ומקורותיו מתוארכים כ-5,000 שנה אחורה להודו העתיקה וסין.

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו הסבר מקצועי ומפורט

דילוג לתוכן